4711

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Estelyi, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   drogériák

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegyek: narancs, citrom, illatcserje

Szívjegyek: mimóza, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: szantálfa, cédrusfa

Burya

2020. szeptember 16.

Vakon rendeltem meg, mivel kipróbálni nem tudtam. Elsőre a neve fogott meg, Írország Skandinávia után a második kedvenc helyem, az illatjegyei alapján pedig valami természetes, vadvirágos összehatást vártam. Nem tévedtem, tényleg az! Nekem elsőre a Cerruti 1881 ugrott be, aki azt szereti, az ezzel sem lőhet mellé! Elsőre enyhén citrusos, narancsvirágos illat, sok-sok édeskés (de nem édes!), "poros" mimózával, mintha telis tele lenne virágporral. A leszáradást követően a citrusos jegyek elcsitulnak, a mimóza pedig a legelső, legdominánsabb jeggyé lép elő. Valóban egy virágos rét jut róla eszembe, de nem egy tavaszi rét, hanem egy késő nyári/kora őszi, amikor még meleg van, de a virágok és a fű már kissé szikkadt a nyári naptól. A távolból egy régi kis kápolnából harang hangja hallatszik, tücskök ciripelnek a mezőn, a földút poros és repedezett, a levegőben szárított nyári virágok illata lebeg. Nekem ezt az érzést hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

skin

2020. március 8.

Kellemes különleges enyhén kesernyés virág illat. Ami nagyon tetszik benne az első tíz perc. Mintha tényleg egy mezei virágcsokrot szagolnék és visszarepít a gyermekkorba. Sajnos rajtam10 perc után szétesik aztán eltűnik valahogy jellegtelenné válik. Még így is nagyon tetszik . Nem passzol a mai cukros trendbe az is igaz . Próba nélkül nem ajánlom megvenni. A csomagolása szép kicsit retrós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 8.

Estelyi

2019. december 22.

Egyelőre egyedinek érzem, kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Egyelőre egyedinek érzem, kellemes illat.