4711

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amaerilde, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Müller

Fejjegyek: bergamott, mandarin, rózsaszín bors

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, Living Mountain Air

Alapjegyek: kasmír, ambroxán, pézsma

vadvirag919

2020. május 21.

Az utóbbi időben szaglászó körutakat teszek a drogériákban, és mivel egy kisebb városban élek, ahol sok minden nincs, amiről itt olyan szépeket olvasgatok, nagyon megörültem, hogy ez a példány pedig van! Ráadásul a teszter sem volt romlott! :D
Egyet fújtam lassan 6 órája, ez alapján ez egy nagyon kellemes légies illat, ahogy vártam. Az első pár perc olyan volt, mint valami hegyi levegő, némi sóval és virágillattal, ami a szélben keveredik.... Annyira finom, hogy majdnem helyben meg is vettem a kisebb kiszerelést potom 9e Ft.ért - aztán lebeszéltem magam szerencsére, mert parfümöt nem veszünk ilyen hirtelen. Nagyon örültem is magamnak, mert 15-20 perc múlva olyan direkt, ordító öblítőillat lett rajtam, hogy csak pilláztam. Tetszett na, de ezt egy Lenor is tudja, meg a mosógép. Mondjuk szofisztikáltabban. Mindegy, ugorjunk. További 1-1,5 óra eltelt mire ennek a nyoma is eltűnt és... és akkor jött az ambroxán némi kis puha kasmírral. Ahhh. Egyszerű mint egy faék, de ámbra-függő vagyok, ez a tiszta levegő illat pedig valahogy tetszik. Sajnos nem hiszem, hogy egymáséi leszünk, mert eléggé rá kell tapasztanom az ormányomat a karomra, ha érezni akarom, így élek a gyanúperrel, hogy egyébként már nem érezném magamon. Az ár-érték aránya így jelenleg számomra nem megfelelő, hiszen annyi minden mást ki kell még próbálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.