4711

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amaerilde, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 10.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   Müller

Fejjegyek: bergamott, mandarin, rózsaszín bors

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág, Living Mountain Air

Alapjegyek: kasmír, ambroxán, pézsma

ALettah

2021. október 2.

Elfogult vagyok a márkával, elismerem. Csodaszépek a dobozaik, és szinte minden illatukat szeretem. Az Intense sorozatért is hanyatt-homlok rohantam, mert nagyon kecsegtető volt az, hogy a tartósságukon erősítettek egyet. És tényleg! Diszkrét, finom, de határozottabb illatfelhő, és kb 4 órát tart, nem illan el azonnal. Kifújáskor egy hűvös, borsasan csípős illat csap meg, de szinte pillanatokon belül csatlakozik hozzá egy kasmíros-fás jegy is. Van benne valami hideg, éles, tiszta. Szerintem nagyon különleges és kellemes, a fémes mellékzöngéje miatt engem egy picit emlékeztet a CK2 illatra, ami hatalmas kedvencem.
Szerintem ebből is lesz nemsokára egy teljes, gyönyörű szép kék üvegem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Szerintem ebből is lesz nemsokára egy teljes, gyönyörű szép kék üvegem!

Burya

2021. május 20.

Rajtam ez egy csoda! Első illatolásra szerelembe estem. Picit citrusos, friss, légies, pézsmás finomság, de nem púderes vagy légfrissítős. Nem győztem a csuklómon szagolgatni. Ráadásul 12 órával felfújás (és többszöri kézmosás, majd fürdés) után is éreztem magamon. Engem kicsit a Bvlgari Omnia Crystalline edt-re emlékeztet, az is ilyen légies, tiszta illat. A sorozatból Írország már a polcomon figyel, Skandinávia is várólistás, de bizony ez a hegyi levegő lesz a következő beszerzendő darab. Az üvege gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

Amaerilde

2021. február 26.

Az illata számomra tökéletes, friss, levegős, virágos egy kis egzotikus beütéssel, és részben megvan benne az az illat jegy ami az Impulse Zen-ben is olyan addiktív volt. Nem teljesen de hasonló. Nekem nagyon bejön, szeretem magamon az illatát. Egy nagy hátránya van: csak Eau de cologne minőségű, ami a tartósságát meg is látszik, néhány óra, és elillan. Ruhán kicsit tovább megmarad. Frissen sem tolakodó, visszafogott, friss illat. Ha tartósabb lenne akkor (számomra) egészen tökéletes volna, ez azonban nagy hátulütője. Ezért kapja az egy csillag levonást. Így is imádtam viszont, el is fogyott a 30ml amit kaptam, és csaknem biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

vadvirag919

2020. május 21.

Az utóbbi időben szaglászó körutakat teszek a drogériákban, és mivel egy kisebb városban élek, ahol sok minden nincs, amiről itt olyan szépeket olvasgatok, nagyon megörültem, hogy ez a példány pedig van! Ráadásul a teszter sem volt romlott! :D
Egyet fújtam lassan 6 órája, ez alapján ez egy nagyon kellemes légies illat, ahogy vártam. Az első pár perc olyan volt, mint valami hegyi levegő, némi sóval és virágillattal, ami a szélben keveredik.... Annyira finom, hogy majdnem helyben meg is vettem a kisebb kiszerelést potom 9e Ft.ért - aztán lebeszéltem magam szerencsére, mert parfümöt nem veszünk ilyen hirtelen. Nagyon örültem is magamnak, mert 15-20 perc múlva olyan direkt, ordító öblítőillat lett rajtam, hogy csak pilláztam. Tetszett na, de ezt egy Lenor is tudja, meg a mosógép. Mondjuk szofisztikáltabban. Mindegy, ugorjunk. További 1-1,5 óra eltelt mire ennek a nyoma is eltűnt és... és akkor jött az ambroxán némi kis puha kasmírral. Ahhh. Egyszerű mint egy faék, de ámbra-függő vagyok, ez a tiszta levegő illat pedig valahogy tetszik. Sajnos nem hiszem, hogy egymáséi leszünk, mert eléggé rá kell tapasztanom az ormányomat a karomra, ha érezni akarom, így élek a gyanúperrel, hogy egyébként már nem érezném magamon. Az ár-érték aránya így jelenleg számomra nem megfelelő, hiszen annyi minden mást ki kell még próbálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.