4711

Ár:   10 640 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kriszti.B, Módosítva: 2014. július 31.

Ár:   10 640 Ft
Lelőhely:   drogériák

Több mint 200 évvel az első, eredeti Eau de Cologne után megszületett a legújabb családtag, a Nouveau Cologne. Ez az új 4711, a hagyományos, ikonikus márka friss interpretációja az új, modern generációnak készült. Azoknak a nőknek, akik a mozgalmas és túlzsúfolt mindennapokban kifinomult eleganciájukkal tűnnek ki a tömegből, és soha nem feledkeznek meg a nőiességükről.

Az új, friss illat az evódia, a fekete ribiszke és a szantálfa világával felidézi emlékezetünkben azt az élményt, amikor belecsobbanunk a friss vízbe. Minden porcikánkat átjárhatja az újdonság és a frissesség varázsa, akár már egyetlen csepp Nouveau Cologne-tól is. Az izgalmas, ámulatba ejtő Nouveau Cologne jellegzetes flakonja is arról árulkodik, hogy a márka nem csak belül, hanem a külsőségekben is az új trendeket követi.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Linett21

2021. június 26.

Évekkel ezelőtt vettem egy 75 ml-est belőle, akkor sokat használtam, majd elkeveredett költözködésekkor. Pár napja találtam meg újra, van még kb. 15 ml az alján.
Beleszagoltam és megfordult velem a világ! Hogy ez még mindig milyen isteni!!! Még mindig és újra meg újra! Frissítő-pezsdítő, citrusos, gyümölcsös (yuzu, licsi, fekete ribizli), mégis klasszikus tünemény (heliotrop, bazsarózsa), balzsamos leszáradással (tonka, pézsma, szantál)! Igazi nyári, hűsítő illat, de a Nap minden narancsos melegségével együtt. Azóta már használtam ebben a betyár 35 C-os kánikulában és estére is, mindenhol bevált. Imádtam magamon és dicsérték is rajtam. Ég és Föld, összehasonlítva az Originallal (azt nagyon nem bírom, szerintem tipik nyanyaszag).
Sajnos, gyenge pontja a tartósság; rajtam 2 óránál többet nem bír, emiatt bizony mínusz 1 csillag. De ettől még imádom és szerintem nagyon gyorsan a végére érek a maradékomnak.
A baj az, hogy ahogy nézegettem, mostanság mindenhonnan kikopott, jelenleg a neten sem találom. (Esetleg valakinek van tippje?) 2011-es kiadás, szóval, talán még nem nyugdíjazták. Legalábis remélem, mert ez kell! Újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 26.

Luiselotte

2020. január 8.

Édesanyám és a parfümök , ez külön kategória...
Újságoltam Neki, hogy a 4711- ből már többféle változat van és a rózsás az valami isteni friss pezsgő- rózsa , gondolkozom rajta, hogy tavaszra megveszem.
Annyi maradhatott meg Neki, hogy 4711 ( hurrá azt végre tudja melyik, hiszen a Mama is használta) , szerintem szökdécselve ment a DM- be, vagy nem tudom hol lőtte és hálát adok a sorsnak, hogy nem az original verziót vette meg.
Tulajdonképpen az ilyen ajándékokon már meg sem lepődök, boldogan köszöntem meg és fújtam magamra.
Nekem ez tiszta L’ eau Kookaï, amit imádtam.Friss, citrusos, könnyed és nem túl tartós, hódítani ne ezzel induljatok el .
Amíg hideg van addig alvós parfüm lesz , tavasszal kipróbálom nappalra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Édesanyám és a parfümök , ez külön kategória...
Amíg hideg van addig alvós parfüm lesz , tavasszal kipróbálom nappalra is.

nyarigabi

2018. április 6.

Annyira finom, nem is gondoltam volna. Uniszex citrusos illat. Szívesen viselném nyáron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

mafalda

2018. március 10.

Eredeti verzio fiatalosabb változata..light blue hasonmás.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Eredeti verzio fiatalosabb változata..light blue hasonmás.😊

Yucchan

2016. január 20.

2012-ben kaptam a mintáját egy dm csomagban, és azonnal megtetszett. Azelőtt nem nagyon találkoztam ilyen citrusos parfümmel, de rögtön egymásra találtunk, azóta is magaménak érzem az ilyen jellegű illatokat, és még kellemes emlékem is kötődött hozzá végül. Sajnos nem vettem meg, amikor még lett volna rá lehetőségem, de már nem kapható Magyarországon, ezért Németországból érkezik hozzám, és már nagyon várom. :) Persze ezt is ki kell próbálni majd rendes mennyiségben, de ahogy a Halloween Blue Drop-nál, itt is megelőlegezem az 5 csillagot.

Frissítés: hazaért, újra együtt vagyunk! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Frissítés: hazaért, újra együtt vagyunk! ^^

B. Évi

2015. január 4.

Citrusos (amit én nagyon szeretek), friss illat - emellett minden más /szantál, fekete ribiszke/ eltörpül - én pl. nem is érzem őket...
Mivel régóta használom, annyira "beépült" az orromba, h. már akkor sem érzem, mikor magamra fújom. :) Szóval jó kérdés, vajon meddig marad tartós...
Viszont meglepődtem, mikor az alábbi kommenteket olvastam - neten is utánanéztem és tényleg női/férfi-parfüm. Furcsa - mert nekem abszolút női ez az illat. Igaz, nem édes/virágos, de mindenképpen női.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Lory

2014. november 22.

Az eredeti 4711 kölnivíz mellé volt ebből is egy 5 ml-es fújós minta.Valóban a történelmi kölnivíz modernebb,kifinomultabb,hordhatóbb változata.Megvan ebben is az anyaillat unisex-es fanyarsága csak avval ellentétben nem egy levendulás-nagymamás mellékzöngével,hanem egy kis üde eleganciával.Nekem továbbra sem lesznek zsánereim a légies,citrusos illatok,ahogyan ez a parfüm sem de aki ezt a kategóriát kedveli,az majd a nyári kánikulában-de messze is van még:)-barátra lelhet ebben a frissítő citromos koktélban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

egyedszilvi

2014. október 7.

Anyukám nagy kedvence,mióta világ a világ :)
Szeretem rajta én is .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 7.

Anyukám nagy kedvence,mióta világ a világ :)
Szeretem rajta én is .

Percoon

2014. január 7.

Jó kis illat, páromon és rajtam is szépen működik, bár teljesen eltérően bontakozik ki, de ez így van jól. Nagyon jó választás hétköznapokra, bár inkább tavaszra vagy nyárra ideális, tényleg olyan, mint egy hűsítő csobbanás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Nessy

2013. november 13.

Én szeretem az eredeti Kölnit is, csak éppen nagyon ritkán adódik alkalom a viselésére. Ahogy az uniszex, úgy az új változat is. A barátomnak egy deot vettem ajándékba, magamnak meg egy Kölni vizet(nehéz egy olyan illatról írni, amelynek megnevezése ennyire egybefonódott a parfüm kifejezéssel és ami ugye önmagában is egy töménységi fokot jelöl).
Szerintem csodálatosra sikeredett, egy modern interpretáció, ami hűen visszaadja azt amit nagy elődje jelentett és jelent akár ma is. Egyszerre közvetíti a Kölni víz kezdeti luxus státuszát, majd ahogy később nők ezreinek egyetlen parfümjévé, napjainkban pedig a mindennapok részévé, egyfajta múltidézéssé vált.
Finom, luxus illat, gyönyörű üvegben, minőségi dobozban, de mégis hétköznapi, kellően olcsó és bárki által hordható. Szép munka.:)
Rajtam szépen előbújnak az illatjegyek, tartóssága kb. 1-2 óra, így még szerencsésnek is érezhetem magam, de ez a töménység ennyit bír és ez így is van rendjén.

Up:
Most ősszel is kedvelem, a tartóssága így lenyűgöző, kibír egy munkanapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Up:
Most ősszel is kedvelem, a tartóssága így lenyűgöző, kibír egy munkanapot.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.