4711

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vasolka, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   drogériák

2019-es limitált kiadás

Fejjegyek: levendula, bergamot, maté, citrom

Szívjegyek: nőszirom, hibiszkusz, frézia

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, praliné

Fújós/ üvegében - 4711 Remix Cologne
Ár: 500/1000 Ft 5/10 ml üveg testű, fémkupakos fújósban. , Eladó: nevaneva
Állapot: Frissen fújt vagy üvegében, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után elsősorban Foxpost.
4711 Remix Cologne+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kinga79

2021. szeptember 9.

Kellemes, könnyed illat, ami rövid ideig érződik csak a bőrömön.

2021, mèg van egy kevés belőle. Nagyon szeretem ès mostanában nem mondom, hogy extra tartós, de sokàig èrezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Kellemes, könnyed illat, ami rövid ideig érződik csak a bőrömön.

nevaneva

2021. május 23.

Nagyon kellemes illat, amikor pár hete úgy nézett ki, hogy végre nyár van, felüdülés volt viselni.
Nekem is beugrik róla a CK One. Egyszer bele voltam esve egy ideig egy fiúba, aki annak a dupeját viselte és mindig eszembe jut erről az illatról. Rajtam is tisztára ez a CK One - utánérzés dominál, főleg az első órákban, aztán csendesedik és egy finom, puha, levendulás illat marad.
Figyelembe véve a koncentrációját, elégedett vagyok a tartósságával, szillázsával is. Nem egy lehengerlő illat-nehézfegyver, de nem is ez a funkciója, azért 4-5 órát rajtam simán érezhető.
Kicsit a külsőről is szólva:, ez a remix-cologne dizájn igénylelt tőlem némi ráhangolódást, hogy mire is gondolhatott a költő... Aztán arra jutottam, hogy egyfajta graffiti-stílust gondolhattak megvalósítani a dobozon és az üvegen. Én jobban kedvelem a többi 4711 kölni szépen kidolgozott szín-és formavilágát, de oké, az biztos, hogy egyedi lett és elkülöníti a remix-sorozatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 23.

zita98

2021. április 9.

Nagyon finom illata van, Müllerben sikerült elcsípnem akciósan.
Nagyon szép az üvege, első fújásra szerelem volt.
Viszont a tartóssága, ajj..:(
Rajtam ahogy felfújtam el is illant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon finom illata van, Müllerben sikerült elcsípnem akciósan.
Nagyon szép az üvege, első fújásra szerelem volt.
Viszont a tartóssága, ajj..:(
Rajtam ahogy felfújtam el is illant.

szilva82

2020. március 18.

Kemény 1850 magyar forintért vettem az R betűs drogériában.
Nekem nagyon tetszik, tiszta, kedves, komfortos illat. Rajtam a bergamott dominál, de csak a bőrömön, a ruhámon a levendula, és citrusok. Mostanság nyugi illatokat használok...és ez az...☺️☺️
Tesóm szerint hasonlít a Ck One-ra...kifújásnál tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Kemény 1850 magyar forintért vettem az R betűs drogériában.
Tesóm szerint hasonlít a Ck One-ra...kifújásnál tényleg.

Györgyusz

2019. november 8.

Bárki bármit mond ez nagyon kellemes illat. Volt egy régi Avon levendula parfüm, nagyon hajaz arra, de megszűnt.
Imádom! Anyum is vett magának, annyira tetszett neki. Féltve fogom őrizgetni, hogy jusson pár nyárra belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Fabricia

2019. október 22.

Igazat kell adnom az előttem szólónak. Imádom a levendulat. Szeretem a 4711et is gondoltam nagy baj nem lehet.
Első pár percben még tényleg jó is az illata. Érződik a levendula is. Tetszett.
De ahogy telik az idő.... Egyre borzalmasabb lesz az illata. 2 óra múlva már fájt a fejem tőle pedig csak a csuklómra fújtam :/
Csak mert az elején nagyon tetszett az illata még gondolkodoba veszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Első pár percben még tényleg jó is az illata. Érződik a levendula is. Tetszett.
Csak mert az elején nagyon tetszett az illata még gondolkodoba veszem..

Qwerty

2019. szeptember 20.

Eddig volt szerencsém, hogy nem futottam bele a klasszikus nyanyaszagba. Most jelentem, sikerült. Az alap 4711-et imádom, nekem nem kötődik emlékhez, számomra egyszerű fűszeres-levendulás illat, sajnos,h nem tartós kicsit se. Ezt is azért mertem magamra locsolni, mert levendulát ígér, lila is, kölni is...nem tűnt kockázatosnak.
Az első pillanatban még tetszett is, aztán jött az édes púder, most meg a puch (puck?) kölni támad. Irtózat, borzalom, nagyanyámszagú lettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

angelina69

2019. augusztus 26.

Mikor megláttam a polcon, egyből ki kellett próbálnom. Nagyon tetszett, de az ára, ami 7 ezer Ft. fölött volt, már kevésbé. Hiába régi márka, azért mégiscsak egy cologne, azaz kölnivíz. Teltek a hetek és betévedtem egy másik drogériába és láss csodát ... leárazták. Kb. a felére. Nem tétováztam, az enyém lett. Megszépítette a nyaramat. Bármilyen banálisan is hangzik. Nagyon könnyed, harmonikus illat. A levendula felfrissíti, élénkíti, ugyanakkor csöppet citrusosan átjön az eredeti illat. Aztán az egész lassan átmegy egy enyhén édeskés illatba. Finoman beburkol, akár egy fátyol. Kellemes viselet, egy az egyben a magaménak érzem. Az észvesztő kánikulát is remekül átvészelte. Kölnivíz létére kb. 3-4 órán át meg-meglebbent. Remélem, még jövő nyáron is találkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Luiselotte

2019. augusztus 24.

Az én bőrömön levendulás púder illat lett belőle a Johnsons féle változat.
Eszméletlenül tetszik , de egy órát sem bírt ki rajtam , tudom , hogy cologne de ettől még a másik karomra permetezett VS testpermet is tartósabb.Megvenném de ezt szó szerint locsolni kellene, hogy tartson rajtam, bár 5 ezer alatt van a 100 ml belőle ami abszolúte nem drága.
Kipróbálom hűvösebb időben is, addig kap egy nagyon jószívű négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Az én bőrömön levendulás púder illat lett belőle a Johnsons féle változat.
Kipróbálom hűvösebb időben is, addig kap egy nagyon jószívű négyest.

mariann33

2019. május 25.

A maté-bergamot-citrom tökéletes hármasa.
Az összetevők intenzitása ebben a sorrendben érződik számomra.
Nagyon kellemes,de az én orromnak egy "zöld-tea"(maté)illat.Más összetevő nem dominál,persze mások bőrén más lehet az összhatás.
A márkához és más hasonló illathoz mérten pontozom,a kategóriájában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 25.

A maté-bergamot-citrom tökéletes hármasa.
Az összetevők intenzitása ebben a sorrendben érződik számomra.
A márkához és más hasonló illathoz mérten pontozom,a kategóriájában.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.