A Lab on Fire

Ár:   37 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aidanne, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   37 700 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

A beszédes parfümöt Douglas Kirkland fotói ihlették, amelyeket 1961-ben készített Marilyn Monroe-ról. A sztárparfümőr, Dominique Ropion pontosan ezt, a szerelmes éjszaka utáni ébredést kívánta életre kelteni: pézsma, barackvirág, vanília, karamella, szantál és tonka bab keveredik az érzéki és korántsem poros. avantgárd parfümben.

Chrissy

2019. május 28.

Szerelmes éjszaka utáni ébredés, Messy Sexy Just Rolled Out of Bed? Mennyire jól hangzik!
És hozzá Marilyn Monroe, meg azok a Kirkland fotók '61-ből. Megnéztem őket, és megleptek, én azt hittem szexi képek lesznek, de még csak kicsit erotikusnak sem mondanám őket, Marilyn hófehér bőrrel, nagyon világos szőke hajjal a hófehér ágyneműk között, 35 évesen, az arcán szerintem kissé erőltetett mosollyal, látszólagos boldogsággal, amit a kamerának próbál mutatni. Ez a szép és bájos, tragikus sorsú nő, meg a Messy Sexy feeling nekem nem jön össze sehogyan sem. A képek hatása nem olyan, mintha a nő most kelt volna fel, látszik, hogy sminkelve van, frissen sminkelve méghozzá és a haja is be van lőve, nem messy sexy. Én nem így képzelem el a Messy Sexy Just Rolled Out of Bed nőt. Ehhez kócos haj kéne, a szerelmes éjszakán széttúrt, aztán szétfeküdt haj. Kissé duzzadt, festetlen ajkak, boldog, de még álmos, talán kissé huncut, pajkos tekintet. Vagy szexi, dögös tekintet. De nem ilyen Marilyn-féle bájos nézés.

Maga az illat: veszettül édes, semmi bájos nincsen benne, ütősen vaníliás karamellás, bele lehet fulladni, de jó. Viszont annyira nem különleges, mint amennyire a köré font sztori és az ára, na meg az elérhetősége a köz számára. Erős és tartós is, megint csak nem jön össze nekem ezzel a reggel felkelek az ágyból kócosan, de szexin.
Ott muzsikál benne a pézsma is, ami bódító, és egy kis barackos édes gyümölcsösség. Ugyanakkor fűszeresen édes.
Eszméletlen tartós és nem igazán változik az illata, elég lineáris, felfújom most és a nap végén ugyanolyan, csak kevésbé intenzíven.
Kicsit olyan, mintha összeöntöttem volna a Pink Sugart meg az YSL Black Opium EDP-t és egy kis fűszeres Pleasures Delight-ot Estée Laudertől.
Huszonévesen kedveltem a Pink Sugart, és az akkor még csak udvarló, azóta már férj státuszban lévő párom egyik kedvence volt ráadásul. Még mindig van belőle, emlék, őrzöm, de már nem fújom magamra. Kinőttem belőle. Helyette az új kedvenc édes illatom a EL Pleasures delight volt, ami megszűnt, ezt váltotta a z YSL Black Opium EDP.
Mindezek fényében ez a A Lab on Fire illat nekem egy kicsit olyan szimbolikus, a saját fiatal lányból nővé érésem evolúciójának szimbóluma. Ugyanakkor egy kavalkád is, egy esszenciája annak a sok évnek, ami eltelt, mégsem poros, mert annyira öreg azért még nem vagyok, de illatba öntve sok.
A vanília melegsége nyugtató hatással van rám, az egész kompozíció édessége egyszerre vonz és taszít. mégis azon kapom magam sokszor, hogy megszimatolom, de magamra fújni nincs kedvem, nem érzem elég komolynak most magamhoz és elég különlegesnek sem. Fújósom van belőle és örülök, hogy van, de nem pályázom az üveges változatára és nagy bajban vagyok az értékeléssel. Közepes, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Flami

2019. április 16.

Milyen érdekesek az ízlések és orrok. Sokat olvastam erről az illatról, most mintából próbálgatom.
Teljesen másnak képzeltem el.
Nekem ez a Joop! Le bain niche változata. (Ami szegény wc illatosítóként végezte nálunk...)
Erőszakos, émelyítő darab, felfújás után valósággal letarolja az embert, huhh, elnézést a rajongóktól, de nekem ez szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 16.

Teljesen másnak képzeltem el.

Ritus33

2019. január 30.

Üvegessel kezdtem, nem bántam meg! Finom, barackos, karamellás finomság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Üvegessel kezdtem, nem bántam meg! Finom, barackos, karamellás finomság.

Timi8

2018. november 19.

Imádatos parfüm! Télen-nyáron kedvelem az édességeket, de tény és valò, ilyenkor esnek a legjobban. Mesés finomság, krém-karamellás, elbágyasztò illatköltemény. Nagggyon gurmand! Néha eszembe juttatja a V&R Bonbon-t, azt is mennyire szerettem de ez még jobb! Nem lehet vele betelni.

Drága Szilvi! A Tőled kapott fufu ebből az egyik legjobb dolog ami az utòbbi időben velem történt. Annyira kellemes meglepetés, hogy csoda! Hálásan köszönöm Neked, hogy megismerhettem Őt, illetve, hogy bemutattál minket egymásnak :))) Bevallom, akikkel eddig illatoltattam, senkit sem hozott lázba, szòval nagyon is bőrkémia-függő.
Hù, engem viszont teljesen levett a lábamròl! Isteni lágy, édes, intim illat. Napközben is szoktam erre az illatra gondolni, eszméletlenül puha finomság. Lehet, hogy nem csìkhùzòs (tényleg nem), de nem is illene hozzá. Tartòssága viszont verhetetlen!
Amit az 1.tesztelése òta felfedeztem vele kapcsolatban, hogy ugyanazt tudja mint az illatszerelmeim, rajtam nem kifejezetten parfümillatù, hanem teljesen eggyé tud válni a bőrömmel. Tipikus "második bőr" illat. Olyan nekem Ő is mint a French Kiss illetve mint Lipstick On. Le kell vadásznom ebből is egy üveges példányt! Keresem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

gangix

2018. november 5.

Egyszerűen szuper, imádom! Rajtam lineáris, nagyon tartós, a karamell dominál, némi barackos felhanggal. Olyan kellemes, hogyha megérzem, rögtön mosolyra húzódik a szám.
Korábban nem szerettem az édes illatokat, így nincs igazán összehasonlítási alapom... számomra különleges, meleg, kicsit pimasz, nagyon örömteli illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

laracroft

2018. június 1.

Amikor először találkoztam vele, csak legyintettem, hogy ez egy az egyben Britney: Curious In Control (tinikorom No.1. parfümje, a folyékony creme brulee) niche verziója. Azóta töltöttünk némi időt együtt, és megláttam benne a szépséget, egyediséget. Édes, gourmand, vaníliás-fűszeres sütemény illat, de az a fajta, amitől a nyál is összefolyik az ember szájában. Rajtam érdekesen változik, hol az édes, süteményes jelleg dominál, hol a fűszeresebb (egyenesen pikáns, csípős) jegyek kerülnek előtérbe.
Valóban nem sok csavar van benne, de nem is azért szeretem. Nekem ő lett "az édes" illatom.
Hatósugara brutális, képes vagyok vele a saját fejem megfájdítására, de a tartósságára sincs panaszom, hozza az elvárt minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

andrea91

2017. december 21.

Nekem nem tetszik sajnalom. Egyedul akkor keresnek "kifogasokat" neki ha megvettem volna es fajna beismerni hogy teljesen kozepszeru. Illetve nekem ez kellemetlen, fullaszto, tul edes, es az indokolatlanul elbonyolitott ertelemben, gejl es meg csak nem is harapnivaloan :( egyszeru de megis fura ahogyan taszít, sajnos nem tudom szebben-jobban kifejezni. nagyon kivancsi voltam ra de hatalmas csalodas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

agica721

2017. augusztus 13.

Edes ,barackos, elkepesztoen finom.Olyan illat,amit nem csikkent huzol magad utan megis mindenki melletted akar allni.Nekem nagyon borkozelive valt 2 ora utan ,de egesz napra luxus
eleterzest adott.Mennyei darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

eleterzest adott.Mennyei darab!

Cintia04

2017. július 6.

Aki szereti a nagyon édes illatokat annak be fog jönni abban biztos vagyok. Néha túl soknak érzem , néha pont jónak. Tény, hogy nagyon különleges és nem egy gejl cukros édesség de tény, hogy ennyi édességtől nem lesz egy friss illat. Az összes édes jegy egy helyen érvényesül a bőrömön, van ott karamella, vanília, tonkabab, pézsma és számomra jó hír, hogy a barackvirágot sem nyomják el így igen szépen egyensúlyba tudja hozni ezt a sok édes jegyet és a szantál is kivehető belőle. Édes szájúaknak kötelező darab vagy legalább próbálják ki de én van, hogy megtelek ennyi édességtől. Pár napig használtam de azt hiszem, hogy jól laktam egy ideig.:) Sütnöm sem kell egy darabig az biztos. Majd hidegebb időben még előveszem. Tartóssága olyan 7-8 óra rajtam.

Jöttem kicsit kiegészíteni a véleményem. Ezen a héten szinte észre se vettem de mindig ő érte nyúltam. A finom puha ágyban szépséges, napsütötte reggeleken ővele ébredtem amint éppen puha és lágy érintésekkel simul a bőrömbe és amint bekúszik egy egy szellő az ablakon feléled az illat és körbejárja az egész szobát. Majd kikelve az ágyból a konyha fele tipegek és készítem a finom kávém és ahogy keveredik ez az édes finomság a kávé, a bőröm és a napsugarak illatával egyszerűen egy másik világban érzem magam és igen ilyen egy édes reggel. Finom édességek keverednek a virágos jegyekkel és istenien gyönyörű barackvirággá szelídül a bőrömön és az egész testemen. Csodálatos és ebben a melegben is teljesen használható semmi zavaró nincs benne. Abszolút tökéletes. Beléd szerettem kis Messy Sexy-m és azt kívánom, hogy ez a szerelem örök legyen és tiszta mert én a tied vagyok teljes egészében❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

aidanne

2017. január 5.

A tokeletesseg magas iskolaja... nem hiszitek? Menjetek be es probaljatok ki...
Ez az illat nem ugy tokeletes, ahogy a kepzeletunkben el.. de hat kinek mi a tokeletes. Ezt a parfumot erteni es erezni fogod , szimplan az edes, bujos, kacer illataval ugy olel es vesz korul, hogy ugy erzed: ez a borod illata. Egesz karacsonykor ezzel voltam befujva. Pihe puha kontosemben lofraltam, sutiket keszitettem, es az illatom legalabb oly edes kedves volt, mint a kis mezeskalacsok az asztalomon. Olelo ferfi kar, egy adag szerelem, sex es bujasag....ezt mind kepviseli A lab on fire uj illata. Egyszerre erzed magad kislanynak es sexy nonek aki csak ugy kigurul az agybol ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

A tokeletesseg magas iskolaja... nem hiszitek? Menjetek be es probaljatok ki...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Linalool