A'PIEU

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Fényvédők

Megújult változat

Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt. Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá. SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.

Ár: 4000 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

tara95

2020. október 19.

Régóta dicsérték, hát lecsaptam rá. Ár-érték arányban szuper jó vétel, nekem a 100 mles változat van meg. Könnyed, kicsit géles, hidratálóra emlékeztet. Először megijedtem, mert olajosnak tűnt és túl fényesnek, de maximálisan beszívódik, nem ragad és bőrfényt hagy maga után. Egy hét után nem ütött ki, nem pirosodom és a szemem környékére is bátran kenhetem. Teljes a szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

slytherclaw

2020. szeptember 24.

Nagyjából négy éve használom ezt a fényvédőt, illetve az előző változatát. Én nem érzékeltem semmi különbséget a két változat között, legfeljebb annyit, hogy ennek egy kicsit hígabb az állaga.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem marad fehér réteg utána az arcomon, nem irritálja a bőrömet, és nincs zsíros hatása. Az ára is szuper, igazán megéri várni rá két-három hetet. Nem tervezem lecserélni, hozza azt, amit az ember lánya egy fényvédőtől vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

zsike0218

2020. szeptember 23.

Több fényvédőt is kipróbáltam már, de ez a favorit. Télen, nyáron, ha ki sem mozdulok a lakásból, ha délelőttönként a napon sétálok. Imádom az állagát, hamar beszívódik és nagyon jól lehet rá sminkelni, nem kukacosodik egyáltalán. Én általában toner szérum hidratáló fölé kenem és még így is tökéletesen teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kise

2020. július 2.

A Benton papajásat váltotta ez a fényvédő, s 2 hónap után állítom, hogy bevált. Híg állaga miatt óvatosan kell kinyomni , mert különben rengeteg kijön, de nem okoz problémát az óvatoskodás. Illata citrusos, kellemes, hamar elillan. Gyorsan beszívódik, nem kell sokat várni az alapozóval/ cc krémmel. Úgy érzem jól védi a bőrömet max. csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

jniki82

2020. június 17.

Jó pár tubussal elhasználtam, igazából viszonyítási alapom nincs. Ez volt az első koreai fényvédő és teljesen elégedett voltam/vagyok vele. Nyáron erőteljes barna foltok jelennek meg az arcomon a napfény hatására, amióta ezt használom nagyon minimálisan jönnek élő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

goldgirl

2020. június 4.

Sokadik tubussal fogyasztom, könnyű arckrém állagú, könnyen elkenhető, nincs fehér, zsíros réteg használat után. Sminkelni is oké rá. Ár /érték arány szuper. Eddig ebayről szereztem be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Hajnal02

2020. május 7.

Az előző változata van még meg nekem. Az állaga tetszett, meg hogy nem hagy fehér réteget, de könnyezik a szemem tőle, és nekem túl erős ez a citrusos szag az arcomon. Nem szívesen használom már. Majd testre elfogy talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

MiniMaus7

2020. május 7.

Előző változatát nagyon szerettem, én nem tudom, hogy mit változtattak rajta de most szétcsípi a szemem. Szintén tapasztaltam ezt a két fázisra szétválást is. :/ Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

BLili

2020. február 3.

Nekem szétcsípte a bőrömet és könnyezett tőle a szemem. Nagyon érzékeny bőröm van, de már elég volt a fehér fizikai fényvédőkből, és szerettem volna egy kémiaival próbát tenni, de ezek szerint sajnos nem tudok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Martus123

2019. október 2.

Nagyon tetszik! Kombinált a bőröm, de nem zsírosodik át. Még tesztelem, hogy kell-e hidratáló alá, vagy sem. És, ha igen, akkor milyen, mert eddig nem mindegyik hidratálómmal volt kompatibilis.

Update: 2. tubust használom, de már nem szeretem...valahogy olyan furcsa fényt ad az arcomnak. Ahogy többen is írták, szétvált két fázisra: egy sárgás olajos és egy krémes rétegre. Alaposan össze kell rázni használat előtt. Lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.