A'PIEU

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Fényvédők

Megújult változat

Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt. Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá. SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

srskitti

2021. január 28.

Egyelőre jóban vagyunk ezzel a fényvédővel. Nagyon könnyed állagú, szuperül el lehet dolgozni, nem hagy ragacsos érzetet. Purito unscentedhez tudom hasonlítani, csak ez illatos, és nem hidratál annyira... bár szerencsére jó illata van.
Mivel nagyon könnyű az állaga, ezért alá benton csiga lotiont kenek.
Érdekes, hogy ha alákenem a lotiont, akkor teljesen természetes fényű az arcom, ha viszont nem kenem alá, akkor ici picit csillog (egyáltalán nem zavaróan).
Ha már a 3. réteget kenem fel a nap folyamán, akkor azért pereg egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Mivel nagyon könnyű az állaga, ezért alá benton csiga lotiont kenek.
Ha már a 3. réteget kenem fel a nap folyamán, akkor azért pereg egy kicsit.

marcsi963

2021. január 13.

4 éve használok minden reggel és délután fényvédőt. Még anno Nicki from the Block videójában láttam, egy ideig aliról rendeltem, most Yesstyle-ról vettem 4x100 ml-s verziót.
Tapasztalataim: imádok rá sminkelni, nem kukacosodik, könnyű 2 óra után újra feltapogatni a sminkre.
Tudom:tudatos bőrápolásban nincs helye parfümnek, engem nem irritál, nem bántja az érzékeny bőröm.
Nagyon nagyon könnyű, úgyhogy mindig aláhidratálok, a TO glucoside C-vitaminjával imádják egymást.
Újra veszem, amíg kapható lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

Újra veszem, amíg kapható lesz.

macooka

2020. december 6.

Nagyon szeretem a koreai fényvédőket, ez sem kivétel. Összetétel alapján szerintem aggódni sem kell, hogy tényleg SPF 45-ös fényvédelemmel bír-e vagy sem. Úgyhogy aki nem allergiás vagy érzékeny az illatanyagokra és hasonlóan szuper fényvédőt keres, mint a Purito Centellása, annak bátran tudom ajánlani ezt alternatívaként. Nagyon kellemes állaga van, könnyen eloszlatható a bőrön, ami aztán szépen be is szívódik, fehér réteget nem hagyva. Nem is tocsog tőle a fejem már pár óra után, ami szintén hatalmas plusz. Én nem bánom, ha van egy kis illat az arcápoló cuccaimban, úgyhogy én tudom értékelni a kellemes narancsos, citrusos illatot. Aki viszont nem szívleli az illatanyagot, annak tény, nem ez lesz az a bizonyos fényvédő. Egyébként meg 100 ml terméket kapunk potom pénzért. Ennél gazdaságosabb fényvédővel még nem találkoztam, és simán újravenném, azaz már újra is vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Symeta

2020. november 8.

Ajánlották, megrendeltem, de nem újravevős. A fényvédelme nagyon tetszik, bár nem védett meg teljesen a leégéstől. Nem irritál benne semmi, nem okoz pattanást, elég hamar fogy. Ami miatt viszont inkább másikat kerestem, az a zsírosabb hatása miatt van... Az egyébként nagyon jó bb krémemen teljesen átfénylik, és a száraz bőröm extrém zsírosnak tűnik tőle egy idő után, smink alá nekem nem vált be, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

macskusz

2020. november 4.

A régi változatot is használtam, évek óta csak ezt vásárolom. Könnyű eldolgozni, nem túl sűrű, a smink is szépen mutat rajta. Előbb-utóbb átfényesedik a bőröm, de más fényvédőkhöz viszonyítva ebben is jól teljesít. A parfümöt kihagyhatták volna belőle, de nem zavaró az illata.
Legközelebb a rózsaszín, mild változatot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Legközelebb a rózsaszín, mild változatot is ki fogom próbálni.

tara95

2020. október 19.

Régóta dicsérték, hát lecsaptam rá. Ár-érték arányban szuper jó vétel, nekem a 100 mles változat van meg. Könnyed, kicsit géles, hidratálóra emlékeztet. Először megijedtem, mert olajosnak tűnt és túl fényesnek, de maximálisan beszívódik, nem ragad és bőrfényt hagy maga után. Egy hét után nem ütött ki, nem pirosodom és a szemem környékére is bátran kenhetem. Teljes a szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

slytherclaw

2020. szeptember 24.

Nagyjából négy éve használom ezt a fényvédőt, illetve az előző változatát. Én nem érzékeltem semmi különbséget a két változat között, legfeljebb annyit, hogy ennek egy kicsit hígabb az állaga.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem marad fehér réteg utána az arcomon, nem irritálja a bőrömet, és nincs zsíros hatása. Az ára is szuper, igazán megéri várni rá két-három hetet. Nem tervezem lecserélni, hozza azt, amit az ember lánya egy fényvédőtől vár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

zsike0218

2020. szeptember 23.

Több fényvédőt is kipróbáltam már, de ez a favorit. Télen, nyáron, ha ki sem mozdulok a lakásból, ha délelőttönként a napon sétálok. Imádom az állagát, hamar beszívódik és nagyon jól lehet rá sminkelni, nem kukacosodik egyáltalán. Én általában toner szérum hidratáló fölé kenem és még így is tökéletesen teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kise

2020. július 2.

A Benton papajásat váltotta ez a fényvédő, s 2 hónap után állítom, hogy bevált. Híg állaga miatt óvatosan kell kinyomni , mert különben rengeteg kijön, de nem okoz problémát az óvatoskodás. Illata citrusos, kellemes, hamar elillan. Gyorsan beszívódik, nem kell sokat várni az alapozóval/ cc krémmel. Úgy érzem jól védi a bőrömet max. csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

jniki82

2020. június 17.

Jó pár tubussal elhasználtam, igazából viszonyítási alapom nincs. Ez volt az első koreai fényvédő és teljesen elégedett voltam/vagyok vele. Nyáron erőteljes barna foltok jelennek meg az arcomon a napfény hatására, amióta ezt használom nagyon minimálisan jönnek élő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.