A'PIEU

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Kategória:   Fényvédők

Megújult változat

Természetes aloe vera kivonatot tartalmaz, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt. Könnyed textúrájánka köszönhetően könnyen felszívódik, használatát követően a bőr nem válik zsírossá, ragacsossá. SPF45, PA+++ - erős védelmet nyújt a káros UV sugárzás ellen.

Martus123

2019. október 2.

Nagyon tetszik! Kombinált a bőröm, de nem zsírosodik át. Még tesztelem, hogy kell-e hidratáló alá, vagy sem. És, ha igen, akkor milyen, mert eddig nem mindegyik hidratálómmal volt kompatibilis.

Update: 2. tubust használom, de már nem szeretem...valahogy olyan furcsa fényt ad az arcomnak. Ahogy többen is írták, szétvált két fázisra: egy sárgás olajos és egy krémes rétegre. Alaposan össze kell rázni használat előtt. Lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Panni21

2019. szeptember 24.

2019. június 5
Ez az első fényvédőm, de maradok is nála, ameddig csak gyártják. Nagyon gyorsan beszívódik, nincs se ragacsos érzés, se fehér réteg. Mivel nagyon száraz bőröm van, teszek fölé arckrémet is, önmagában egy kicsit szárít. Sminkelni nagyon szépen lehet rá, tartósabb is, a nap végére sem fényesedett át, pedig közel 30 fok volt ma is. Szebb a bőrképem, amióta használom, bár nem tudom, tényleg neki köszönhető-e, mindenesetre egybeesett a javulás azzal, hogy felvettem a rutinomba. Nagyon kedvező az ára, és két hét alatt meg is érkezett.

Update:
Kicsivel több, mint egy hónap használat után szétvállt egy sárga olajos és egy krémszín krémes részre :S
Összeráztam, de sokat sajnos nem segített rajta. Pedig még a fele megvan...

Update2:
Újravettem egyszer azóta, mert nem volt kedvem kísérletezni. Ugyanúgy egy hónapja használom, de most már fénytől védett helyen tartom, nem változott meg az állaga, tehát nyilván én hibáztam el valamit a múltkor a tárolással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

2019. június 5

Update:
Összeráztam, de sokat sajnos nem segített rajta. Pedig még a fele megvan...

Update2:

sziluetta

2019. július 13.

2019.06.21
Jó fényvédő, az első olcsó Koreából rendelt fényvédőm. Nekem zsíros bőröm van, így eléggé csillogni szoktam tőle. Sminkeltem már rá, nekem kukacosodott, de tekintve hogy az eddigi összes fényvédőmön is, ezért szerintem a bb a hibás inkább. Púderrel jól használható, a védelme tényleg jó.

Update: nekem is szétvált olajos és krémes részre, nem tudom hogy így használjam-e még vagy inkább dobjam ki. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

2019.06.21

Wattsy

2019. június 21.

Nagyon jó fényvédő, könnyen eloszlatható, nem lesz tőle fehér az arcom. Maximum annyi a negatívum, hogy az én bőröm néha kicsit diszkógömb lesz tőle, de egy kis púderezés simán megoldja. Abszolút újravevős, nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

svekits

2019. június 18.

Nagyon jó fényvédő. Már a régi csomagolásban is szerettem, nem tudom, hogy maga a termék változott-e ahhoz képest, de nekem eddig a legjobb fényvédő, a bőröm jelenlegi állapotához. Nem hagy fehér réteget az arcomon, soha nem égtem/barnultam le vele, és sminkelni is kiválóan lehet felé. Talán az egyetlen bajom vele (és ez nem csak a meleg, párás időben jellemző), hogy túl "krémes" és a kombinált bőröm hamar kifénylik tőle, a sminket pedig kicsit zsírosítja. Emiatt keresek másik fényvédőt, de szerintem télen megfelelő lesz nekem, meg szárazabb bőrűek szerintem nagyon fogják szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Szabincsepp

2019. június 17.

Szeretem, nincs irritáció, nincs erős illat. Nem matt, bár szerintem ilyen melegben rajtam semmi nem lenne matt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

orsesz

2019. június 14.

Update: a ruhákat csúnyán befogja, mivel teraszon dolgozom muszáj kenni magam, de az óvatos kenegetés ellenére az összes ingem sárga foltos (épp másodjára mennek a gépben imádkozom, hogy kijöjjön).

A régihez leírt vélemények alapján rendeltem egyet tavaly nyárra, de már csak ezt árulták. Az összetevők nagyobb része egyezik de azért változtattak is, pl ebben van illatanyag (minek?). Végigdolgoztam benne pultosként több fesztivált is szinte végig tűzött a nap, de nem égett le az arcom és a nyakam+dekoltázsom sem (pedig nekem nem nehéz, igazi hófehérke vagyok) úh fényvédelemben 6*. Nem ragad, viszont az eddigi kommentelőkkel ellentétben meg kell jegyeznem, hogy nem egy könnyű krém, sőt elég testes, érzem hogy ott egy plusz réteg az arcomon ami a nagy nyári hőségben nem esik jól, pláne a zsíros t zónámnak ami ki is fényesedik. Összességében jó kis krém strandra, napozáshoz simán használom, de sminkelni nem jó rá (bár 40 fokokban nem is nagyon próbálkoztam, max korrektorral). Még keresem az igazit, ezért idén nyáron mást próbálok ki, de 4 csillagot simán megérdemel, szerintem a száraz bőrűek imádni fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Anheszenamon

2019. május 28.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a fényvédővel. Hamar beszívódik, nagy mennyiséget is könnyen beszív a bőröm. Nincs nehéz, zsíros érzés utána. Jó az illata, bár nem bánnám, ha kihagyták volna belőle az illatanyagot. Ennek ellenére nagyon szívesen használom, fel is került az újra vevős fényvédők listájára. Plusz pont, hogy az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

tonic

2019. május 25.

Ez volt az első komolyabb fényvédőm, nem hagy fehér réteget, nem marad ragacsos, enyhe az illata, hamar beszívódik, jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

dunaimano

2019. május 20.

Kellemes illatú, hidratáló fényvédő. Az illatanyag talán az egyetlen negatívuma. Az előző fényvédőmhöz képest sűrűbb, de a zsíros bőröm helyzrtét ez sem rontja. Könnyen eloszlatható.
Fényvédelem hatásosságában én csak hinni tudok, lévén ezt a tél végi - kora tavaszi időben használtam. Későbbiekben is biztosan fogok még rendelni, nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.