A'PIEU

Ár:   $20   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   $20
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mély hidratáló, amely megnyugtatja és ellenállóbbá teszi az érzékeny bőrt. B5 provitamint (panthenol) tartalmaz.

5 mentes formula: Mesterséges illatanyag, parabén, szulfát, mesterséges színezék, ásványi olaj

clara12

2017. június 28.

Egy mintát kaptam belőle valamelyik rendelésem mellé. Általában a minták hidegen hagynak de ennek megfogott a csomagolása, ezért megnéztem az INCI-t és nem kellett csalódnom. Maga a minta elég nagy adag volt összesen 3 napig használtam reggel este, tehát összesen hatszor. Nagyon kellemes állagú és érzetű volt a bőrön. Mikor kipróbáltam még nem volt kánikula de már elég meleg volt, viszont a (száraz-vízhiányos) bőröm nagyon szerette. Nyárra azért sok lenne, de őszre biztosan megveszem. Ami miatt kiemelkedően jó volt nekem az az, hogy szépen megnyugtatta a bőröm. Vizsgaidőszak van nagyon keveset alszok ami miatt a bőröm nyűgös, irritált és mikor ezt használtam sokkal szebb, nyugodtabb volt. Valódi varázslat :) Egyetlen dolog ami nem tetszik benne az a bergamot olaj, ami miatt nagyon enyhe citrusos illatú, szerencsére nem irritált, nem bántam volna ha kihagyják belőle de szerintem nem fog megakadályozni a vásárlásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak