AA

Ár:   4420 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stressz és öregedés látható jeleit viselő bőrre. Hypoallergén.

100%-ban természetes összetevők, nem tartalmaz genetikailag módosított növényi kultúrákból való kivonatokat, éter- és ásványi olajokat, kőolaj származékokat, parabeneket, alkoholt, szintetikus színezékeket és illatkompozíciókat

AA ECO ökológiai kozmetikai márka érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. A kollagén és elasztin rostokat erősítő vadrózsa gyümölcse, a csipkebogyó kivonat növeli a bőr rugalmasságát és feszességét, csökkenti a látható ráncokat. A Pelvetia Canaliculata alga kivonat hosszantartóan hidratálja a bőrt, helyreálltja a bőr nedvesség egyensúlyát, erősíti a bőr védelmi mechanizmusát. A sütőtök kivonat csökkenti az irritációkat és stimulálja a bőrregeneráló folyamatokat.

zsófi84

2015. január 13.

A paradicsomos verziót váltottam le erre, mert mintha azt már nem árulnák (?). Ez egy kicsit töményebb, nehezebben kenhető. Viszont maradéktalanul beszívódik, és nem zsírosít (igaz, én éjszakára használom). Nem pattogok ki tőle, és nagyon jól hidratál télen is. Ez az új kedvenckrémem, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

borsika

2013. február 11.

Amióta használom, alig várom a reggeleket, mert a bőröm csak úgy ragyog.:) Azt hiszem, megtaláltam a nekem való krémet, és hab a tortán, hogy természetes hatóanyagokat tartalmaz. Én csak ajánlani tudom ennek a bőrtípusnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Shea

2012. január 28.

Nekem ennek a paradicsomos változata van meg. Nagyon jó, jól hidratál, szuper illat, szuper összetevők!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.