AA

Ár:   4420 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, regenerálást igénylő bőrre. Hypoallergén.

99%-ban természetes összetevők, nem tartalmaz genetikailag módosított növényi kultúrákból való kivonatokat, éter- és ásványi olajokat, kőolaj származékokat, parabeneket, alkoholt, szintetikus színezékeket és illatkompozíciókat

AA ECO ökológiai kozmetikai márka érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. A linolsavban gazdag organikus szilvamag kivonat stimulálja a bőrmegújító folyamatokat, növeli a bőr rugalmasságát és feszességét. A sárgarépa kivonat hatékonyan állítja helyre a bőr természetes, egészséges színét, kinézetét. A shea vaj táplálja, intenzíven regenerálja és hosszantartóan hidratálja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Chootie

2014. június 23.

Régóta használom ezt a krémet és nagyon bevált. Először túl soknak tűnt, de mióta van szonikus arctisztítóm, ami a pórusaimat TÉNYLEG kitisztítja, rájöttem, hogy nem a krémben volt a hiba. Nagy szerelem, imádom az enyhe, természetes szilva illatát, a hatása fantasztikus az arcomon, csak dícsérni tudom. 100%, hogy veszem még!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Annette

2013. január 6.

Sajnos az én bőrömnek sok pedig kezd vízhiányos lenni, szóval nem igazán értem mi a gond.. átlagos hidratáló, az nem tetszik hogy akármilyen vékonyan kenem mindig marad egy zsíros érzetű réteg, amit külön le kell törölni utána, smink alá sem a legjobb választás... csak az összetevői és az ára miatt kapja a 3ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Veronika

2012. október 27.

Véletlenül bukkantam rá! Kerestem valami "mást", biot,természeteset..és íme :)
szuper kis krém,kellemes összetevőkkel,a bőröm imádja!
kizárólag az arcomra használom,mert a T-vonalra zsíros lenne,de téli krémnek nagyszerű! remélem később is elégedett leszek vele,de egyelőre - 1 hete használom - tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Véletlenül bukkantam rá! Kerestem valami "mást", biot,természeteset..és íme :)
szuper kis krém,kellemes összetevőkkel,a bőröm imádja!

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2