AA

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: molnardoraanna, az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

99%-ban természetes összetevők, nem tartalmaz genetikailag módosított növényi kultúrákból való kivonatokat, ásványi- éter- és kőolaj származékokat, parabeneket, alkoholt, mesterséges szín és illatanyagokat.

AA ECO ökológiai kozmetikai márka érzékeny, allergiára hajlamos bőrre. Vitaminokban és mikroelemekben gazdag mattító hatású arckrém organikus uborka kivonattal, csökkenti a faggyútermelést, javítja az arckontúrt és gyengéden halványítja a bőrt. Linolsavban és glicerinben gazdag golgotavirág olaj hidratálja a száraz bőrt, az E-vitamin visszaadja a bőr simaságát ls rugalmasságát. Az organikus tökmag kivonat csillapítja az irritációkat és a bőrpírt.

dalma-julia

2014. június 1.

Hát erről a krémről abszolút csak a legjobbakat tudom elmondani, gyorsan a kedvencemmé vált. A kiválasztásnál fontos volt, hogy szép összetevői legyenek a krémnek, nem szívesen kenek olyasmit az arcbőrömre, amiben káros összetevők vannak. Szuperül hidratál, de nem zsírosítja a bőrt és nem okoz pattanásokat, mitesszereket. A szép összetevői miatt a szemkörnyékemre is ezt használom. Valóban van valamennyi mattító hatása, bár én igazából csak annyit várok tőle, hogy pluszba ne zsírosítsa a bőröm. Azt kifejezetten nem vettem észre, hogy lassabban fényesedne át a púder az arcomon, de önmagában mintha kontrollálná a faggyútermelést, pl. reggelente kevésbé olajos bőrrel ébredek. Kellemes a textúrája, könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Nagyon enyhe, kellemes illata van. Nyilván ezek mellett másodlagos szempont, de a csomagolása abszolút igényes, minőségi hatást kelt. Egy szó mint száz: nagyon megszerettem ezt a krémet, a legjobb, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

czakovaleria

2013. szeptember 21.

2 hónapja használom, de nem rendszeresen (heti pár alkalom). Nagyon tetszenek az összetevői, kellemes az illata, nem irritál. A pattanásokra jó hatással van, nem képez mitesszereket. Nagyon kevés kell belőle, megéri az árát. Sminkalapnak is jó, ha vékony rétegben kenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Rityy

2013. április 5.

Én is a jó összetevők miatt vettem meg 4 350.- volt. Kb egy hónapja használom, hát nagy változást még nem látok, de lehet, hogy még várni kell vele. Pattanásokat nem okoz, nem zsíros tőle a bőr. Jól hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Nekem a pattanásokat nem mulasztja el. Összességében jó krém, jó összetevőkkel.

Update: Egy idő (kb 2-3 hónap) után nekem kicsit szárított is, így váltottam. Nem volt már elég a bőrömnek a hidratálása. És továbbra sem láttam változást a bőröm állapotán. Sajnálom, többet reméltem ettől a krémtől. Így csak 3 csillag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

molnardoraanna

2013. március 14.

Kb. három hónapja használom. Kombinált bőröm van, ami nyáron T-vonalban rettentően zsírosodik, télen pedig T-vonalon kívül iszonyú száraz. Jelentem ennek vége. Tökéletes krém, remek összetevőkkel és nyáron nem fénylett a fejem, el se hittem. Mostanában lehet, hogy kevés lesz, de inkább kenek többet, nem akarom lecserélni. Pattanásom is lényegesen kevesebb van.
A szemem pedig, ami nagyon sok krémtől bedagadt, ettől nem.
Smink előtt viszont hamarabb fel kell kenni, mert (az én bőrömön legalábbis) van egy kis zsíros érzet, de hamar beszívódik.
Nekem abszolút csodaszer!

UPDATE: nyáron használtam, aztán télen váltottam zsírosabb krémre (krémekre), ezt valahogy nem éreztem elégnek. Nagy hiba volt, tönkrement, nyúzott, újra zsíros és száraz részekkel, időnként pattanásokkal tarkított arcbőrt nyertem. Visszatértem hozzá, láss csodát elmúltak a problémák.
Lehetne 6 csillagot adni? Az én arcomra tényleg a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

A szemem pedig, ami nagyon sok krémtől bedagadt, ettől nem.
Nekem abszolút csodaszer!

Lehetne 6 csillagot adni? Az én arcomra tényleg a legjobb.

wicuka

2013. január 26.

Hello, nekem mindig belülről növő patik díszítették az arcomat, amióta ezt a krémet használom kb. egy hete, egy darab nincs, mind visszahúzódott...Az illata fenomén. Természetes alapanyagok. Olyan selymes a bőröm tőle, mint a babapopsi :) Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

cuciii

2012. október 21.

Pár hete használom, a remek összetevők miatt vettem meg. Nagyon érdekes, mert nekem felkenés után eléggé zsíros a bőrömön, tehát én ezt csak este használom, vagy olyankor, amikor nem nagyon kell mennem sehova napközben. Viszont mégis, mikor reggel megmosom az arcom teljesen matt és tökéletesen hidratált a bőröm, a szemem környékén lévő nevetőráncokat is feltölti, még ilyen krémem nem volt. Nincs sok pattanásom, csak alkalmanként jön ki 1-2, de azokat is teljesen megnyugtatja és lelohasztja egy éjszaka alatt. Napközben pedig valóban kevésbé zsírosodik a bőröm, ilyen krémmel még nem találkoztam, ami fölkenve zsíros az arcomon, mégsem okoz pattanást, sőt a meglévőekkel is elbánik. Nagyon szeretem ezt a krémet, biztos, hogy kitartok mellette!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.