Abercrombie & Fitch

Ár:   16 490 Ft, 23 990 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Hanne, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. november 3.

Ár:   16 490 Ft, 23 990 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Fejjegyek: szeder, sós tengeri levegő, bergamott

Szívjegyek: sárgabarack, jázmin,bazsarózsa

Alapjegyek: pacsuli, vanília, szantálfa

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 25.

Jegyei nem indokolják, mégsem tetszett az illat. Üvege és színe jó,de illata alapján sajnos nem nekem való. Citrusosan-fásan friss, kissé virágos és tényleg maszkulin. Más, mint amilyennek elképzeltem (citrusos-édeskés-gyümis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

kgk

2019. december 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot, különleges, nem jön szembe minden nap.
Amerikában vettem extra olcsón, kb 18$-ért, ezt tudva, nem hiszem, hogy fizetnék érte többet.
A tartóssága átlagos,aki nem hivalkodó illatot keres, de mégis picit különlegeset, annak megér egy próbát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot, különleges, nem jön szembe minden nap.

Aquariusgirl

2019. szeptember 3.

Az imént ismerkedtünk meg - kb egy órája fújhattam a kézfejemre - és már úgy kell keresgélnem az orrrmányommal, hogy hol van!!!???? Sós tengeri levegő és bergamott uralkodik rajta egyértelműen..................................és ezekről a jegyekről elsőre egy férfi parfi ugrik be. És ő rajtam teljesen férfi illat. De minimum unisex!!!!!! Pasikon kellene tesztelni, szerintem rajtuk nagyon jó lehet, nekem túl maszkulin. És sajnos tényleg nem tartós.
És akkor most hogyan értékeljem. Női parfi, de pasi szagú, és nem tartós, pedig EDP????!!!!
Legyen három csillag.
És egyébként Guerlain Shalimar Souffle-ra hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Legyen három csillag.
És egyébként Guerlain Shalimar Souffle-ra hasonlít.

tara95

2019. augusztus 21.

Jöttem egy kicsit megvédeni, rajtam nagyon szépen muzsikál :) kifejezetten nyári, könnyed illat. Első fújásra valóban inkább unisex, de hamar előbukkannak a gyümölcsök, kellemesen feldobják a bergamott-pacsuli kissé pasis beütését. Nap végére már csak egy enyhén édeskés, rendkívül kellemes illat marad, a vanília nem annyira, a barack inkább. A legnagyobb örömmel fogom elhasználni a kis fufumat, kiélvezve a nyár minden cseppjét. A pasi szintén odavan érte, nem mellesleg rajta is simán el tudom képzelni. Rendkívül tartós, 1-1 fújás a fülem mögé (feltétlenül érintve a hajamat is) és egészen lefekvésig kellemesen jelen van. Rosszul vagyok a light blue-szerű tömény citrusos wc illatosítóktól, számomra ez az egyik legjobb nyári illat, amely 30 fok felett kifejezetten frissít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.