Accendis

Ár:   36 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Ár:   36 600 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden, online

Illatjegyek: bergamott, grapefruit, kókusz, piros gyümölcsök, galagonya, bazsarózsa, rózsa, vanília, tonkabab, cédrus, pézsma

Accendis Luna Dulcius EDP fújósok
Ár: leírásban , Eladó: pomme
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: sima (nem ajánlott) posta

pomme

2020. augusztus 26.

"Dulci"-t már kinéztem régebben, de kibírtam, hogy ne vegyem meg vakon. Végül vettem egy mintát és hatalmas szerelem lett egyből. <3 Ha gyorsan le akarom tudni a jellemzést, akkor olyan, mint a Victoria's Secret Tease Dreamer egy gombóc vaníliafagyival nyakonborítva. Ugyanaz az édes-sós kókuszos nyári illat, csak ez kevésbé szögletes, meg sokkal vaníliásabb. Mindkettő tengerparton fetrengős, forró nyári napokhoz illik. Mivel a VS Tease Dreamerből már a 2. 100 ml-set fogyasztom, így nem tudnám megmondani, hogy melyikük a jobb, de mindketten maradnak, az biztos. Rajtam a tonka nagyon sokszor elkanszagúsodik, mint pl. a Good Girl-ben, de itt inkább olyan a vaníliával együtt, mint a Lalique Satine-ban: puha, meleg, de a kókusztól mégis nyárias és naptejes. Akinek minden álma egy vaníliafagyis luxus-naptej illat, az vegye meg, vakon is vállalható. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.