ACM

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Novophane sebo-reguláló sampont kifejezetten a fejbőr faggyútermelésének a szabályozására és a haj újrazsírosodásának megakadályozására fejlesztettük ki.

bejjuska

2019. december 10.

Megbántam a vásárlást, átlag alatti hatással bír az én hajamra. Már a mosás sem egy nagy élmény vele, és gyorsan zsírosodik, és viszket a fejbőröm is. Nem állítom, hogy ettől, inkább úgy fogalmaznék, hogy nem múlik el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Borzalmasan gyorsan zsírosodik a hajam, semmi sem segít rajta. Ezzel a termékkel sikerült egy nappal kitolnom a hajmosást. A második hajmosás után láttam a változást.
1 db negatívum: nagyon eltört a hajam. Ez lehet amiatt van, mert nem megfelelő balzsamot használtam. Most vettem egy új balzsamot, majd meglátom hogy így milyen lesz a hajam vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

petruszanna

2017. szeptember 12.

Velemenyek hatasara rendeltem meg a sampont a tablettajaval egyutt. Hatalmas remenyekkel tele mert utalok ket naponta hajatmosni. Egy nap utan mar zsiros a hajam :'-(
Elhasznalom az egesz dobozzal es utana meg jelentkezem, bizva abban h hatasos lesz.

Update: Egy idő után beállt, és már 3 napig nem zsíros a hajam. Örülök, hogy kitartottam (de azért azt is hozzátenném, hogy az étkezésen is sokat változtattam).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

sly4

2017. március 15.

Éveken keresztül hajgyógyászhoz jártam, mert viszketett, sebesedett fejbőröm, hullott a hajam, nem derült ki mai napig miért, még atka szűrésen is voltam, ahol elhitették h van a fejbőrömön, és nagyon drága sampont, ampullát kaptam rá, de csak rövid ideig használt, a hajam szerkezetét teljesen szétroncsolta, 1 éve elmentem egy 3dik dokihoz, aki csak ezt a sampont javasolta, és ehhez tartozó vitaminkapszulát ( előtte évekkel kipróbáltam hairClinictől kezdve minden hajvitamint) és fontos volt hogy minimum 6 napig ne mossak hajat, 3 hónapig erősödtek tünetek, de utána minden megfordult, és most lesz majdnem egy éve hogy tiszta a fejbőröm, semmi viszketés, és visszaépült a hajszerkezetem, 5 dik napon sem zsíros a hajam! Akinek zsírosodik erőteljesen haja, mindenképp próbálja ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Kodolivi

2016. január 30.

Másodszorra használom és már érzek különbséget. Lasabban zsírosodik a hajam. Egyelőre meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Bobebaba98

2015. december 7.

Nagyon finom az illata, és a hajam is sokkal lassabban zsírosodik amióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.