Acorelle

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Speciális szérum szőrbenövés ellen

• Megakadályozza a szőrszálak befelé növekedését, miközben simává és egyenletessé teszi a bőrt.
  • Természetes AHA (alpha-hydroxy sav) komplexummal gyengéden, mégis hatékonyan serkenti a sejtmegújulást, és eltávolítja az elhalt hámsejteket. Szabad utat biztosít a szőrszálaknak a növekedés során, és selymesen puha bőrt eredményez.
  • A bio alkohol és a bio méz kivonat tisztító hatásával csökkenti a benőtt szőrszálak okozta irritációt. A regeneráló hatású méz csillapítja az irritációt.
  • Bio Aloe vera tartalmával nyugtatja a bőrt a szőrtelenítési alkalmak között.

Az összetevők 98%- a természetes eredetű. Az összetevők 63%- a biogazdálkodásból származik.

palankai87

2015. július 10.

Régóta használom már ezt a szérumot, nekem nagyon szépen rendbe tette a bőröm, illetve minimálisra csökkentet a benőtt szőrszálakat (gyantázás mellett). Nem használom minden nap, csak amikor eszembe jut, hetente 1-2szer. Nekem szuper illetve több vendégemnek ajánlottam, akiknek szintén bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Honey