Acqua di Parma

Ár:   £47, £84 és £115   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cintia04, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 31.

Ár:   £47, £84 és £115
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: málna, fekete bors, pünkösdi rózsa, muskátli, rózsa, frézia, borostyán, pacsuli, pézsma

Acqua di Parma Iris Nobile EDP
Ár: 20000 , Eladó: elitty
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után FOXPOST-tal
Acqua di Parma Peonia Nobile EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

piroslili

2021. augusztus 16.

A szexuálisan túlfűtött olasz nő parfümje - no de nem akárkinek.
Aki látta a Malenát, na ő valószínűleg ezt viselte, mikor végigsétált a parton és nézték a férfiak.
Csakis elegánsan szexi ruhával tudom elképezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

A szexuálisan túlfűtött olasz nő parfümje - no de nem akárkinek.
Csakis elegánsan szexi ruhával tudom elképezni.

abodri

2021. augusztus 16.

Ma ajándékba kaptam egy illatmintát ebből a csodából, és rögtön végem lett!!!!!!! Mostanában nem terveztem parfümöt venni, de ezt be kell szereznem. Egy-két éve megszerettem parfümökben a rózsát, és ebben pont annyi van, amit imádok.A csuklómra fújtam belőle, és konkrétan hozzánőtt az orromhoz :) Annyira imádom, ez szerelem lesz. Nőies, puha, meleg, bújós, egyben vidám, tündéri illat. Baromi tartós!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Timi8

2021. május 12.

Ròzsakedvelőknek kötelező!
Az igazi olasz életérzés benne van: életimádò, szenvedélyes, temperamentumos.
Hajon, ruhán ha a szellő libbenti, isteni ròzsaillatù.
A bőrömmel érinkezve viszont a muskátli nagyon elviszi, ezt beleérezve harsányabb is, a leszáradásig jelen van és sajnálatomra torzìt is az illaton. Kár, hogy nem inkább a málna és a bors lenne dominánsabb rajtam.
Szillázsa, tartòssága teljesen rendben, nem érheti szò a ház elejét.
De számomra akkor lenne még finibb, ha a málnája édes málnalekvárként kerülne bele meleg fűszerekkel (ròzsaborssal, fahéjjal), a leszáradást is turbòznám benzoinnal, szantálfával, esetleg pici tonkával és vanìliával. Sziruposabban, balzsamosabban jobban megfelne talán az én ìzlésemnek, de ìgy is akadnak majd jòcskán kedvelői, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Ròzsakedvelőknek kötelező!
Az igazi olasz életérzés benne van: életimádò, szenvedélyes, temperamentumos.
Hajon, ruhán ha a szellő libbenti, isteni ròzsaillatù.
Szillázsa, tartòssága teljesen rendben, nem érheti szò a ház elejét.

MesMess

2020. szeptember 1.

Kifújàskor édes-krémes-gyümölcsös-virágos, nekem szinte sok. Aztán kicsit csillapodik, csökken a sziruposság, a gyümölcsösség marad, de nem émelyítôen, mint az elsô percekben. Jön valami citrusos, savanykás is, ezèrt én egy jó adag olasz fagyira asszociálok egy virágos verandán valahol Olaszorszâgban. Nagyon szép, komplex illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Yeticica

2020. augusztus 10.

Egyetértek Veronával, ez nem bazsarózsa illat sajna. Mint parfüm, nagyon kedves és szép és jól összerakott, rajtam olyan parfüm illatú parfüm.
Ereekes, hogy a.magnolia nobileben sem a magnoliaje a főszerep, hanem a citrom/lime -é. Mondjuk azt még ennek ellenére is kedvelem, nyárra szoktam venni belőle fufut, mióta megváltam az üveges példányomtol.
Szóval csalóka ez az illat ház, mert másképp közelítenek valahogy a főszereplő viragokhoz ebben a nobile sorozatban, mint azt legtöbbünk várná (ahogy olvasom, az irosszel is sokan így jártak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Verona5

2020. július 26.

Több illatban kerestem és még mindig keresem az igazi bazsarózsa illatot. Számomra az a pünkösd illata. Nahh, jó, a pinkebb pünkösdi rózsa is finoman illatozik, de a bazsarózsához semmi nem ér fel szerintem. Ez az AdP is annyira szép nevű és csábító színű, hogy muszáj volt kipróbálnom, még a többi zavaró összetevő ellenére is, hátha végre rátalálok a vágyott illatra.
És hát nem...
Szép nőcis illatra bukkantam, hál'istennek a bors nem érződik benne, inkább tényleg a pünkösdi rózsa / rózsa keverék a domináns benne, meg talán a gerániumot is kiérzem belőle. De mégsem bazsarózsa, ahogy a fragin a fotója fent van az alkotóelemek között.
Gyöngyörű illat, visszafogottan, nőiesen elegáns, közepes szillázzsal.
Csak sajnos nem őt vártam, még mindig nem! Ettől most nem tudok elvonatkoztatni, ezért nem is lehet számomra öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

És hát nem...
Gyöngyörű illat, visszafogottan, nőiesen elegáns, közepes szillázzsal.

Nushi

2020. július 14.

Oh istenem az igazi DÁMA illatom. Igaz szegényben a Geránium nagyjából mindent ledominál az elején. De ha kitudjuk várni csak előbújik az a pünkösdi rózsa ami az egyik kedvenc illatjegyem. Imádom, hogy egyáltalán nem édes nincs benne semmi ami édes. Nagyon tartós 2 apró fújás egész nap elkísér és zuhanyozás után is még fel fel sejlik a bőrömön az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Evko

2020. március 5.

Nagy becsben tartott parfümöm,így igaz-ahogy Dottir írja-bizony süt róla az olasz minőség,elegancia.Összetevők közül én a málnát nem ismerem fel egyáltalán,talán még a fekete bors lehet hangsúlyos benne,de számomra teljesen mindegy is,mert Nr.1.Biztos,hogy állandó darabom lesz,és a tartóssága is fantasztikus.2fújást este is szoktak érezni,magamon még tovább is érzem.Bár az ilyen illatok lennének túlsúlyban a cukros édes egyen illatok helyett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Dottir

2019. augusztus 14.

Le nem tagadhatná, hogy olasz...Mert vegyük a világ egyik legártalmatlanabbnak tűnő jószágát, a pünkösdirózsát, ennek a parfümnek a névadóját. Milyen ez a virág? A legszebbek egyike, éles, tiszta, gyönyörű illattal, nem győzi csodálni az ember a frissességét, harmatosságát. Amúgy meg mérgező, szóval nem éppen bűntelen. Ez a parfüm is ilyen: ártatlannak látszó kis dög, ami pilláit rebegtetve, pukedlizve elandalít, majd olyan mélységekbe húz, hogy onnan Orfeusz is csak pillog felfelé segélykérően. A nyitány málna és a pünkösdirózsa harmatos, kristálytiszta szoprán lánykaéneke, amihez csatlakozik az angyali frézia, bájolnak, mosolyognak, aztán jön a geránium, ez már a mezzo, a föld felé gravitálja a dalocskát, a rózsa és a bors húzza tovább befelé és lefelé, súlyt, mélységet és pikantériát adva neki, és a kegyelemdöfés: pacsuli, a szíve közepébe! Itt már az alt nagyon erőteljes, de mégis egy gyönyörű tutti a végkifejlet, mindenki látszik és hallatszik, a főszereplő pedig végigcsillogja az előadást. Érzékeny, naiv lírából szenvedélyes dráma, dráma, dráma, ilyet csak az olaszok tudnak.:)
Mesésen gyönyörű, tartós, nagy hatósugarú illat, egyik nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Mesésen gyönyörű, tartós, nagy hatósugarú illat, egyik nagy kedvencem.

Cintia04

2018. június 22.

Ebből a gyönyörű illatból egy nagyon kedves hölgytől kaptam ajándékba egy fújóst ( köszönöm Tündi, egy angyal vagy <3 ). Éppen akkor párommal egy gyönyörű utazáson vettünk részt szóval ezt a kis szépséget is elvittük magunkkal, hogy élesben bizonyítson mit tud és ki is ő valójában. Ez egy könnyed, kifinomult romantikus illat. Nem erős, nem tolakodó és nem csíkhúzó csak szépen megpihen a bőrön és időnként meglibben viselője körül. Rózsás, málnás és rajtam nagyon borsos, fűszeres lesz leszáradás után de még ez is tetszik benne jól áll neki. Összességében ez egy gyönyörű illat könnyed mégis kicsit izgalmas, jó vele lenni. Nem egy eget rengető és kimagasló alkotás de akik túl látnak az erőszakos és nyomasztó illatfelhőn azoknak tetszeni fog. Tartóssága lehetne jobb rajtam sajnos csak 4 órát tart ezért egy reális 4-es az amit megérdemel viszont mivel nekem szép napokat és boldog perceket okozott viselése közben ezért engedjétek meg, hogy kicsit elfogult legyek és megadjam neki az 5 csillagot.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.