Aden Cosmetics

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Vízálló, parabénmentes.

"Varázslatos pillantás! Egy újabb termék a precíz, mély fekete szemvonal elkészítéséhez. Varázsoljuk el környezetünket, hiszen mi lehet szebb, mint egy elégedett nő lágy pillantása!"

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. október 26.

Ajándékba kaptam. És most csak ámulok és bámulok hogy ez 500 forint. legjobb tus. Volt több 4000 forint körülim de egyik se volt ilyen jó. Suliban halloweeni Harley Quinn sminkemhez is ezzel rajzoltam még a szivecskét meg a feliratot is az arcomra. Dörzsöltem is, és utána tökre megijedtem hogy most elkentem a cuki rotten feliratomat :D de mintha hozzá sem értem volna. Konkrétan reggel fél 8-tól este 9ig hibátlanul ott volt. És szemen is hasonlóan jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 26.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, kb. 2 hónapja vettem, szinte mindennap használtam és már elhasználódott a vége, persze ezt vissza tudom vágni, de így nem lesz túl hosszú életű. Emiatt nem vonok le pontot, mert az eddigi filces tusaimnak ugyanez volt a baja, egy sem bírta nagyon sokáig. Pedig nagyon jó a kialakítása, nagyon könnyű vele egész vékony, egyenletes vonalakat is húzni. Sajnos egyáltalán nem vízálló, bármi nedvesség éri lekopik.
Mivel egyébként nagyon olcsó termék, szép színe van, jól fed és ha nem éri víz, akkor a helyén marad, ezért nem fogom lepontozni. Teljesen átlagos tus, ebben az árkategóriában megállja a helyét. Ha gyorsan kell elviselhető ábrázatot összehoznom, akkor ehhez nyúlok.
Kiszáradást én eddig nem tapasztaltam, pedig nem állítva tárolom.
Az egy csillag minusz a kamu vízállóság miatt megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Kiszáradást én eddig nem tapasztaltam, pedig nem állítva tárolom.
Az egy csillag minusz a kamu vízállóság miatt megy.

Vampir

2017. október 5.

Szép, intenzív fekete, tartós, könnyű használni, csak 1 hibája van, de az nagy: a vége túl hamar kibolyhosodik és kiszárad. 3-4 hét után majdnem használhatatlan. Persze le lehet vágni egy kicsit a végéből, de akkor már nem lesz olyan hegyes és nem lehet vele olyan precízen dolgozni pl a farkincánál vagy elől, viszont a felső vagy az alsó vonal kihúzására még jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

queenofhearts

2017. január 3.

Az első filces tusom volt. Hamar belejöttem a dologba (előtte szemcerkát használtam), jó is volt, de a vége iszonyat hamar kiszáradt és megtört, úgyhogy használhatatlan lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Anna0604

2016. június 17.

Szép, vékony ecsete van, és nagyjából ennyit is a pozitívumokról! Számomra nem volt túl tartós, elég halványnak hatott és viszonylag hamar ki is száradt. Lehet csak magasra tettem a lécet, annyira azért nem borzalmas, de ezért az árért inkább az ecsetes változatát ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Zefsideren

2016. május 18.

Tettem vele egy kitérőt, de a az ecsetes tesója jobban megfogott. Aki szereti a filces tusokat, tegyen vele egy próbát, vettem már drágábban rosszabbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

BeautyLoveeer

2016. április 25.

Nem volt rossz, amíg tartott, de nekem kb 2 hét alatt kiszáradt, úgyhogy már használhatatlan is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

mzsani

2015. december 28.

Nekem nagyon bevált. Biztos újraveszem még.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Nekem nagyon bevált. Biztos újraveszem még.:)

Vancsi

2015. augusztus 13.

Szerinten nagyonjó, jobb amint a drágább társai, nem kenedők, nem jön le darabokban, ár -érték arány teljesen jó! Catrice tusnál smint lemosásnál darabokban kellett lekapargatnom ( sminklemosóval is ),ezt szépen le lehet törölni.5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

AnnaPanka

2015. január 17.

Tényleg nagyon jó kis tus. Én 900 ft-ért vettem, ennyi pénzért pláne megéri. Nagyon szép fekete színe van, és a tollszerűsége miatt szépen lehet vele dolgozni, kezdőknek ajánlom. Volt már egy párféle tusom, de ez tetszik a legjobban eddig, pedig Loreal meg Manhattan tusokról beszélünk... Persze azokat is szerettem, de ezzel a legkönnyebb dolgozni. Nem nagyon kenődik, illetve nekem napvégére egy kicsit elkenődött, de elég zsíros a szemhéjam még akkor is, ha jó alaposan bepúderezem, úgyhogy sajnos nekem minden kenődik előbb utóbb. Elég gyorsan is szárad, utána nem kenődik fel. Abszolút megérdemli az öt csillagot.

Up: Sajnos a vége egy idő után kiszáradt, és nem lehetett vele olyan szépen dolgozni. Vettem egy Catrice tust, azt most sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.