Aden Cosmetics

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fnoori, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé hatású körömlakk.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

Egy gyöngyház szín van meg, ugyanolyan minőségű mint a moyra gél lakkjai - nem véletlenül, ugyanott veszik az alapanyagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

gyongy97

2017. augusztus 15.

Nagyon olcsó, tartósabb és sokkal jobban fed, mint a drágább kategóriájú körömlakkok, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

kalmaniki

2017. január 24.

Egy piros árnyalatom van belőle. Szép fényes, de azért a gél hatás kicsit túlzás. Jó a fedése, tartós, élénk a színe, szóval én abszolút meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

snowyfairy

2017. január 4.

Gél lakk hatásúnak kicsit túlzás, de szép fénye van.
1 rétegben is remekül fed és elfogadható idő alatt szárad. Meglepetésemre fedőlakk nélkül is bírja 3-4 napig kopás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Gél lakk hatásúnak kicsit túlzás, de szép fénye van.

vikcsi

2016. október 4.

Ma vettem egy fodrászkellékesben, gyorsan ki is próbáltam. Bent az üzletben még sötétbordónak tűnt, kint a természetes fénynél már inkább egy pirosas bordós jóval világosabb árnyalatnak. Felkenve hamar szárad, 1 rétegben is viszonylag szépen fed, de 2 rétegben az igazi. Amolyan igazi őszies szín szerintem. Kíváncsi leszek a tartósságára, addig 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Lujzika2

2016. július 23.

Most próbálkoztam először a márkával, de nem nyerte el a tetszésemet. 390 forintért vettem a 16-os árnyalatot. Szerelem volt első látásra, a boltban nagyon szép dinnyés-pirosas színe volt, azonban mikor hazaértem és felkentem, teljesen mást mutatott a körmömön, egyáltalán nem azt hozta, mint amit vártam, úgyhogy mostam is le. Az ecset nekem is csíkozott és kellett a 2 réteg, hogy színe legyen. Pozitívum, hogy tényleg nagyon szépen csillog, de csak ennyi. Újravenni biztos nem fogom, sőt gondolkodom rajta, hogy ezen is túladok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

fdorottya

2016. február 16.

Most vettem egyet! Nos első tapasztalat marha nehéz felkenni, az ecset nagyon csíkoz, két rétegben adja ki szépen a színét! Gyorsan szárad, szép színek 450,- forintért. Tartosságáról még nem tudok nyilatkozni, de jövök pár nap múlva...

Hát nem is kellett sokat várni, hogy kiderüljön, hogy milyen. Sajnos nem jött be! Már este lepattogott szinte minden újjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

szaboanett

2015. november 4.

Nagyon nagyon jó minőségű ez a körömlakk, másfél hete van a körmömön és alig kopott, az első héten gyönyörűen csillogott, mint a géllakk.

Ár érték arányban nagyon jó választás, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Ár érték arányban nagyon jó választás, biztosan újraveszem.

kea

2015. szeptember 20.

600 forintba kerül, nem 300. De nagyon is megéri. Alap és fedőlakk nélkül 5-6 napot kibír. Egy sötétmályva, egy málna-pink és egy bordó színt vettem, ez utóbbi sérülékenyebb mint a másik kettő, de összességében túlteljeseíti az elvárásokat. Ár érték arányban szerintem verhetetlen. Méltó ellenfele a Moyra gel looknak.

Csak azért 5 csillag, mert nics több ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Csak azért 5 csillag, mert nics több ;)

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.