Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

10 ml

Kálcium tartalma növeli a körmök ellenállóképességét, védőzománcot képez a köröm felületén.

nyiffi

2019. december 19.

Az eddigi véleményeket kiegészítendő: szép fényes réteget képez a körmön, gyorsan szárad, alaplakknak kiváló lenne, de valóban sárgítja a körmöt. Mondjuk gél lakk után most azt se bántam volna, ha hupilila lesz, csak kicsit erősödjön meg. Kismértékben megerősítette egyébként, tehát nem volt hiábavaló. De inkább az algás zselét fogom venni ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

MikesneBetti

2014. október 13.

Erősíteni nem erősít, ellenben olyan sárga körmöket varázsol, mintha lakkozva lenne. :O Az állagát imádtam felkenve, de mire kivártam, hogy lenőjön a sárga rész, eldöntöttem, h többet nem engedem a körmöm közelébe. Kár érte, mert egyébként tényleg nagyon kellemes érzés volt a körmeimen, még ha nem is táplálta őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

gothy

2012. október 28.

Szeretem a kálciumos körömerősítőket. Ezt még télen használtam, kúraszerűen. Szépen helyrehozta a gyenge, töredező körmeimet. Az ára is igen baráti. Az egyetlen problémám vele az volt, hogy egy idő után csúnyán besárgultak tőle a körmeim. Ezért mínusz egy csillag:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Panthenol