Best of Beauty 2019

Aden Cosmetics

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: anemone, Módosítva: 2014. december 30.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Keratin tartalmú alaplakk, amely megelőzi a köröm elszíneződését. Megakadályozza a körmök töredezését és beszakadását. Használata után a körmök megerősödnek és hosszabbra nőnek.

PaNel95

2017. február 22.

Nekem a 11 ml-es változat van meg, de azt a változatát nem találtam itt, így ide írom le a véleményem, hiszen ugyanaz a termék.
Én nem a körömerősítő hatása miatt vettem ezt a lakkot, hanem csak egy alaplakkot kerestem. Azt, hogy erősíti-e a körmöket, azt nem tudom, mert a körmeim erősségével szerencsére nincsen problémám. Úgy voltam vele, ha nem is válik be, de legalább nem adtam ki érte sokat.
Szeretem az állagát, kicsit folyós, de nagyon jól eloszlatható a körmön. Illetve gyorsan is szárad.
Eddig bármilyen lakk alá használtam, egyik sem színezte el a körmeimet. Szóval tökéletes az én elképzeléseimnek.
Kb. 3/4 éve megvan már, és alig vagyok túl a felén, pedig rendszeresen használom. Sűrűsödést, csomósodást pedig nem tapasztaltam ennyi idő elteltével sem. Már a második üveget használom ebből, az első üveget is majdnem másfél évig használtam. Akkor dobtam ki, amikor már az ecset alig ért le a lakkig, mert ekkor már sűrűbbé vált, és nem lehetett olyan jól eloszlatni.
Egyébként sem kell rááldozni egy nagy összeget, de így nézve pedig kb. ingyen van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Stanczi

2016. augusztus 28.

Már az idejét sem tudom, hogy mikor vettem meg, de nagyon lassan fogy. Az ápoló hatását sajnos nem igazán vettem észre, mert nemrég 2 kezemen is sikeresen beszakadt a körmöm, hiába használom majdnem minden lakkozásnál. :/
Már a felénél tartok és nem tapasztaltam sűrűsödést, ugyanolyan jól kenhető, néha már talán már túlságosan is folyós. Emiatt nem igazán érzem azt, hogy védő réteget képezne a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Viki995

2016. január 20.

Kb. december eleje óta használom és úgy tűnik tényleg erősebb lett tőle a körmöm, azóta nem szakadt be és nem vállt rétegekre sem, ami sajnos nálam elég gyakran előfordul :( Nekem abszolút bevált 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

aaniitaa

2015. április 21.

Nagyon meg vagyok elégedve vele,erősebbnek érzem a körmeimet(kemények).
Amióta használom még nem tört le és nem repedt meg egy köröm sem.
Magában használva is szépen mutat, rákent színes lakk pedig tartósabb lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Nagyon meg vagyok elégedve vele,erősebbnek érzem a körmeimet(kemények).
Amióta használom még nem tört le és nem repedt meg egy köröm sem.

Pávácska

2014. július 26.

Egyik legjobb alaplakk, amit eddig próbáltam. Tartós, nem pattogzik le, így a felkent lakk élettartamát is meghosszabbítja. Gyorsan szárad, ami nálam óriási szempont. Nekem látványosan erősíti a körmömet és valóban gyorsabban nő tőle a körmöm. És mindezek mellé még olcsó is!!!! Nekem teljesen bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

stenonis

2013. augusztus 7.

Amikor először használtam, a fölötte lévő lakk pont jól elszínezte a körmöm... nem valami bizalomgerjesztő. Dolgozni jó vele, elég híg, jól terül, és tapadósra szárad. És körmön nem kék :) muris a színe. Bízom benne, hogy a benne lévő keratin tényleg használ, ez csak hosszú távon derülhet ki.

Van egy minimális optikai fehérítő hatása, amiben reménykedtem is, de eddig nem volt olyan hossza a körmömnek, hogy látszódjon rendesen. Nem durván lilás, tényleg csak a hatás érvényesül, ez nálam plusz egy csillag :)

Tényleg kb a 3/4-éig használható rendesen, utána már nagyon sűrű. Nekem buborékosodik is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nolee

2013. július 25.

Valamennyit tényleg erősít, és kb. a 3/4-ig nagyon szerettem, viszont a vége már nagyon - nagyon besűrűsödött. Persze, körömlakkhígítóval megoldható. Felkenve nem kék, talán egy árnyalatnyit világosít a körmökön. A sűrűsödés miatt -1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

kate.black888

2013. március 31.

Nagyon szerettem, eddigi legjobb alaplakkom volt, erősek voltak tőle a körmeim, és nagyon tartósak a lakkozások. Újravenném, de shopline-on már nem kapható, nem tudja valaki, hogy Bp-n hol tudnám újra beszerezni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Zsófi

2013. február 21.

Csúcszuper!! Pár hónapja rendeltem netről (275!! Ft/db) az E-vitaminos és szója proteines Körömfejlesztő társával együtt, azóta egyszer sem tört még le a körmöm! Gyönyörű szép és hosszú, semmi probléma vele. Azaz mégis. Túl hosszú:) Komolyan. Már- már annyira hosszúra megnőnek a körmeim, hogy zavarnak. (Sose legyen ennél nagyobb problémám:) ) Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom az összes Aden körömlakkot, hihetetlenül olcsó és nagy kiszerelés (10ml). Egy réteg ebből, vagy a "társából", ami nagyon gyorsan megszárad, majd jöhet is rá egy gyönyörű szín, természetesen az is Aden! Nekem már 15 színárnyalatom van... rabja lettem..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Hidratálók: PEG-8

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.