Aden Cosmetics

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2021. február 26.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online

A folyékony szemhéjtussal gyönyörű tusvonalat húzhatunk szuper matt hatással. A szemhéjtus innovatív, vékony, lekerekített filces applikátor ecsettel rendelkezik. Az applikátor egyedülálló formájának köszönhetően a vékony vagy vastag tusvonal elkészítése is rendkívül egyszerű. Tartós és intenzív hatás akár egész napra.

Vízálló termék. Parabén mentes.

3 árnyalatban kapható

nocika113

2018. február 14.

Tegnap 14 órán keresztül tartott, nem folyt el, nem kenődött el, és ugyanolyan élénk matt kék színű volt mint amikor felkeltem. Biztosan újraveszem és a fekete tusomat is lecserélem egy ilyenre
plusz ponr az aplikátor, soha ilyen gyönyörű vonalat nem húztam még
a konzisztenciája kicsit vizes, ezért kisebb tapasztalattal lehet jobban hozzá kell szokni de én ezt is elveztem benne
nincsenek szavak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

plusz ponr az aplikátor, soha ilyen gyönyörű vonalat nem húztam még
nincsenek szavak :D

gabriellambr

2017. november 22.

Nagyon jó kis tus, brutál fekete, brutál matt és rajtam tartós is! Az ecsete szuper vékony, ennek köszönhetően nagyon szép, precíz tusvonalat lehet vele rajzolni! Nem maszatolódik, gyorsan szárad, nem pereg! Nekem a napvégén is olyan, mint amikor reggel feltettem! :) Azt írja vízálló, erről nem tudok nyilatkozni, volt már, hogy csepergő esőben rohantam haza, akkor meg se moccant, de egy úszó vb-t azért nem kockáztatnék meg vele! :D Én potom 799 Ft-ért vettem egy fodrászkellékes üzletben, ennyiért ajándék! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Sorbitol