Aden Cosmetics

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. február 26.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   0,7 g
Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Egy ultrafinom szemöldök porpúder különleges applikátorral, amely ideális a szemöldök formázásához. Hosszan tartó, több mint 6 órás formulával emeli ki a saját szemöldököt, illetve tökéletes eszköz a szemöldök korrekciójához és vastagításához, a természetes hatástól egészen a drámaiig.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.  Alkalmas kontaktlencsét viselőknek is.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ilonikaa

2018. április 29.

Nagyon szeretem, bár nekem sötét és ezért keverve használom. Ezt csak a szemöldököm csúcsához használom! :) A kis applikátor sok port vesz fel, ezért én szemöldök ecsettel dolgozom. :) Tartós és szép színe van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

isabelle007

2017. január 12.

Nagyon szeretem, könnyű vele szépen dolgozni és sokáig tart. Örülök, hogy rátaláltam. Kiskereskedésben én 990 forintért találtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol