Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolatapsi, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lábápolók

A talpbőrkárosodás súlyosságától függően a Parasoftin összetevői behatolnak a talp bőrébe, felpuhítják az elszarusodott réteget és lehámlasztják a bőrkeményedéseket. Az AHA/BHA savak hatékonyan stimulálják a bőr regenerációját és a bőrmegújító folyamatokat. A komplex kivonatok, (méz- és növényi kivonatok: kaktusz, körte, golgotavirág gyümölcse, citrom, szőlő és ananász) az urea és az allantoin hidratálják a száraz bőrt, elősegítik a bőr regenerációját és az új bőr felépítését, valamint a bőr bársonyossá és puhává válik. A hámlasztó zokni gondosan válogatott összetevői biztosítják a láb intenzív hidratáltságát, bársonyosságát és puhaságát. Az alkalmazást követően a talp bőrének hámlása körülbelül a 4. napon várható. A lehámlott  bőrréteget óvatosan távolítsa el, ne tépje be! A teljes regeneráció általában 7-12 nap után következik be. A hámlás ideje alatt zokni és cipő viselése javasolt.

Leander

2019. december 23.

Összességében szerintem nem egy rossz termék. A használata ugyan egy picit macerás, kényelmetlen. A felvitele után 4 napig tényleg nem történik semmi. Utána kb. egy hétig viszont szépen lehámlik az ember lábáról a felesleges bőr. Nálam nem volt annyira látványos, mint amire az előttem lévő bejegyzések alapján számítottam, de valószínűleg azért, mert eleve nem volt sok bőrkeményedésem. A hámlás során naponta 1x egy durva körömkefével átdörzsöltem, majd bekrémeztem a lábam. Ha vége a hámlásnak, egyenletes és pihe puha lesz a láb bőre, nagyon kellemes érzés, így nekem összességében bejött. Arra tényleg figyelni kell, hogy az ember jól időzítsen: Én december 13-án éjjel tettem fel így pont Karácsonyra lett szép a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

TimyeK

2019. október 12.

Amikor megvettem, olvastam az előttem hozzászóló véleményét és kicsit aggódtam, de mivel kétségbe voltam esve, mert elfelejtettem a pedikűröshöz időpontot kérni, nem volt más választásom. Úgy használtam, ahogy elő volt írva. Kicsit büdös volt, érződött, hogy hámlasztott már amikor levettem, Aztán napokig semmi hatása nem volt, pedig zokniban és sportcipőben jártam. Körülbelül a negyedik napon elkedett gusztustalanul leválni a bőröm főleg a lábujjak között, a lábfejemen, kásőbb a talpam szélein, csak ott nem, ahol kellett volna: a sarkamon. Két hétig folyamatosan hámlott a talpam, ami zavart, hogy a barnaság a lábfejemről foltokban elkezdett kopni és büdösödött is a lábam, meg izzadt, ami sosem volt rám jellemző. Mostanra elmúlt a hámlás, már 6 hét eltelt, azóta voltam pedikűrösnél, és innentől előre fél évre kérek időpontot, mert többet ehhez nem nyúlok. Kár, hogy képet nem lehet csatolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Anne74

2019. július 25.

Végtelen türelmem van de soha többé... :(
Jöttem,láttam,vettem...és raallni is nehéz.
Mint akinek össze égett a lába és regenerálódik.
A látvány pedig ohh erről inkább nem írok... Bőrbetegséget diagnosztizalna bárki a látványtól.

Így jár az ember lánya aki hisz abban,hogy egy erős folyadék nem teszi tönkre a láb bőrét.

Aloe First a megmento... Állandó jelleggel fujom vele.
Természetesen mindenki maga dönt...
De ez a csoda zokni... arra jó,hogy elevenen, erőszakosan távozzon a láb bőre...

Mindegy ha hideg zsiroldot fújtam volna rá...kb. ez a maro hatás érvényesülne...

Nem jellemző rám hogy lepontozom a termékeket, jó indulattal kap két csillagot mivel magam is hibáztatom... Mindent át kell gondolni alaposan amit használunk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Végtelen türelmem van de soha többé... :(
Jöttem,láttam,vettem...és raallni is nehéz.
Mint akinek össze égett a lába és regenerálódik.

Aloe First a megmento... Állandó jelleggel fujom vele.
Természetesen mindenki maga dönt...

Dreya

2019. július 11.

Pár éve vettem egy Scholl gyalut, amivel elég durván elintéztem a lábaimat többször is. Előfordult, hogy alig tudtam elállítani a vérzést :( Egy szerencsés véletlen folytán ráakadtam egy YouTube videóra, ahol egy hámlasztó lábmaszkról volt szó. Sosem hallottam még ilyesmiről, ezért rákerestem, és ez a termék hasonlított rá a legjobban. Nem tűnt olcsónak, de kipróbáltam. 90 percig hagytam hatni. Lemosás után kellemes, friss, mentolos érzése volt a lábaimnak, de az első pár napban nem történt sok minden. Akkor jutott eszembe, hogy a lány a videóban minden nap 10 percre beáztatta a lábait a használati utasítást követve - és bingó! Sajnos a Parasoftin csomagolásán nem említik ezt a tippet, pedig fontos, hogy a használatot követő napokban a lábakat hosszabb ideig nedvesség érje. Ha nincs lehetőségünk lábat áztatni, az is használ, ha edzés alatt beleizzadunk a zokninkba :D vagy egyszerűen kicsit tovább maradunk a zuhanyzóban. A használatot követő héten számítsunk erőteljes hámlásra és bőrcafatokra, tehát ha egy bizonyos napra szeretnénk pihe-puha lábakat, ne előző este, vagy 4 nappal korábban alkalmazzuk! Mióta kipróbáltam, ez a preferált bőrkeményedés eltávolító módszerem. Újabban kettéosztom egy zacskó tartalmát, és így is bőven elegendő a mennyiség, tehát nemcsak kíméletesebb, hanem olcsóbb is egy szalon pedikűrnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

gubamara

2019. április 28.

Kételkedve használtam először,de bevált. Kb 4. nap kezdett el hámlani a lábam. Én rásegítettem kicsit és dörzsöltem, áztattam, reszeltem. Kb egy hét alatt minden lejött, még a vastag, durva sarkamról is. Krémezéssel hidratálókal kenegettem és csak most egy év elteltével kellett újra használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Mona01

2019. március 16.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Szerintem nagyon hatásos, bár eleinte kételkedtem, mert 3 napig semmi nem történt a talpammal. Na, de a 4.napon elkezdett brutálisan hámlani a bőr, még a lábfejemről is. Biztosan újravásárolom majd, csak az a kár, hogy nyáron nem használható, ajánlott a zokni, zárt cipő, annyira csúnya a talp és a lábfej egy hétig. Véleményem szerint kéthavonta simán bevethető, én így fogom használni. 90 percig hagyom hatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Bette

2019. március 14.

Csodát vártam tőle, de az elmaradt. Szinte semmi változást nem tapasztaltam, talán egy picit puhább lett a bőröm de a bőrkeményedésekkel nem bírt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Martu0508

2019. február 22.

Tipikusan az az ember vagyok, akinek nincs se ideje, se türelme alaposan pedikűrözni, ìgy gondoltam kipròbálom ezt a termèket. Akkor tettem fel ezt a zoknit, amikor távmunkában dolgoztam, mert mozogni baromi kènyelmetlen ès nálam balesetveszèlyes benne. 90 perc után vettem le, ès a hűsìtő hatása sokáig megmaradt. Másnap azt vettem èszre, hogy olyan igazi szottyadt ráncos a lábamon a bőr, innentől már csak a hatást vártam. Nekem is a negyedik napon indult a hámlás, ès elèg sokáig, majdnem egy hètig tartott a dolog, de cserèbe nagyon sokminden lejött. Tudatosan nem segìtettem rá sem áztatással, sem reszelèssel. Azt kell mondjam, elèg jòl leszedte a bőrömet, igaz a sarkamon ès a "párnácskáimnál" nem lett puha a bőröm, de ezt nem is vártam tőle. Biztos, hogy kipròbálok más ilyen termèket, bár a regeneráciò alatt elèg csùnya volt a lábam, összessègèben nem rossz a kezelès eredmènye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

alea

2019. február 22.

Senki ne várjon csodát ettől a terméktől. Teszi a dolgát, beváltja az ígéreteit, de nem jobb, mint egy sarokreszelő. Egy próbát megér, jó buli felrakni a maszkot, aztán lesni, mi is fog történni. Nekem kb. 4. napon kezdett el hámlani a talpam, a következő napokban észrevettem, hogy fürdés után mindig jobban hámlott a talpam, így minden nap beáztattam a lábaimat, és közben "leradíroztam" a kezeimmel a leváló részeket. Így egész szép eredményeket lehet elérni, kár, hogy csak az utolsó napokban jöttem rá. Érdemes beáztatni a lábakat napi 10-15 percre, sokkal hatásosabb ily módon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

sznono89

2019. január 20.

Eddig egyszer használtam, akciósan vettem a Rossmannban. A viselése kicsit kényelmetlen (én ráhúztam egy zoknit, arra papucsot, úgy tudtam járkálni benne, de talán érdemesebb olyankor használni, amikor úgyis leül az ember pl. filmet nézni). Kb. 70-80 percig hagytam fent, lemosás után rögtön éreztem, hogy puhább a bőröm, és egy kellemes, hűvös érzést. Egy ideig semmi nem történt, aztán két nap múlva, az esti zuhanyzásnál vettem észre, hogy megindult a hámlás, egész bőrdarabokat tudtam lehúzni, főleg a talpam középső részéről. Még a lábfejem felső része is valamennyire lehámlott, amin meg is lepődtem. Azóta sokkal jobb állapotban van a talpam, de biztosan újra veszem majd később ha szükséges. A legkeményebb részek, pl. sarok, azért nem lettek babapopsi puhaságúak, bár nem tudom ez mennyire elvárható egyáltalán. Mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Urea, Sodium Lactate, Honey, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Betaine, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!