Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2013. július 22.

Kategória:   Dezodorok

kalla

2015. július 4.

Hát, ez nekem nem vált be. Hatása sem volt, ráadásul beszívódni sem akart rendesen. Már legalább egy éve a polcomon áll, de nem tudom elhasználni. felejtős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

Jutka1989

2014. november 21.

Egy ideig jó volt, hatott is, viszont egy idő után nagyon erősen irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Egy ideig jó volt, hatott is, viszont egy idő után nagyon erősen irritált.

anitaanett

2014. július 14.

Nem ajánlom senkinek, akinek egy kicsit is érzékenyebb a bőre az átlagnál. Én eléggé izzadós típus vagyok sajnos, ezért is vettem meg nagy reményekkel, úgy voltam vele, hogy ennek be kell válnia. Elkezdtem használni, már 1-2 használat után allergiás reakciót váltott ki. Az egész hónaljam piros lett tőle és égett, ha meg bekentem krémmel, hogy kicsit megnyugodjon nagyon fájt. Kellett neki pár nap, mire végre meggyógyult. Rögtön vettem másik izzadásgátlót, ezt pedig jó mélyen elraktam a szekrénybe, hogy ne is lássam. Nagyon nagy csalódás volt számomra. Az illata sem tetszett annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

galagonyanya

2014. április 27.

Nem ajánlom senkinek. Korábban valahogy jobbak voltak az Adidas dezodorok, ezt kénytelen vagyok itthonra elhasználni, de mintha vizet kenegetnék szét magamon... az illata... szóval kissé élesztőre emlékeztet. Ki kéne dobni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

lia03

2013. október 8.

Tökéletesen meg voltam elégedve ezzel a deoval (bár a rózsaszínnek jobban szerettem az illatát), még annak ellenére is, hogy nagyon szárított, (így minden este testápolóval kellett kenegetnem a hónaljam), mert bárhol voltam, bárhová mentem sosem kellett attól tartanom, hogy izzadságszagom lesz. Ez a legmegbízhatóbb deo amit eddig használtam, másfél óra kondi után is friss illatom volt. VOLT! Igen, csak volt, mert a deo új design-t kapott és megváltoztak az összetevők is ha jól tudom, így már korántsem olyan hatásos mint volt. :( Sajnos ezt a régebbi változatát már egy boltban sem találom. Az 5 csillagot azért adom, mert itt még a régebbi deo szerepel, így azt is pontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

TijuMK

2013. augusztus 17.

Legesleglegjobb dezodor a világon. Reggel bekenem magam, megvárom amíg megszárad és este 11kor is érzem magamon az illatot. Egyáltalán nem veszít a hatékonyságából és tökéletesen szárazon tart. Nekem speciel az illata is tetszik, nem az a gejl cukros vacak mint a többi női dezodor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Lillcsike

2013. július 14.

Nem szerettem, főleg az illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Nem szerettem, főleg az illata miatt.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polydecene, Sucrose Stearate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Steareth-2, Behentrimonium Methosulfate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.