Adidas

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: georginasz, Módosítva: 2016. június 30.

Kategória:   Dezodorok

Friss érzést biztosít egész napra. Ápolja a bőrt.Csökkenti a fehér és sárga foltok kialakulásának esélyét a bőrön és a ruhán. Alkoholmentes - bőrbarát - bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kremcica

2020. december 24.

Update: Sajnos nemcsak ráuntam az illatára, de mintha már a hatása sem lenne elég. Elhasználtam két flakon között egy Rexonát is és sokkal hatásosabb volt és újrafújni sem kellett.

Egyik kedvenc deom, nagyon jó illata van és leszámítva az extrém meleget (akkor újra kell fújni napközben) kitart és nem leszek büdös a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

tátombák

2018. október 16.

Ritkán váltogatom a deóimat, de már érett a csere, ezt ajándékba kaptam, gondoltam miért ne?
Épp elismerően szaglásztam magam a tükör előtt, amikor tesóm fintorogva megszólalt, hogy 'mi ez a szárazsampon szag?' Büszkén mondtam hogy az új illatom, erre számonkérően visszakérdezett, hogy 'és szerinted ez jó?' Úgyhogy eléggé letörte a lelkesedésemet.
Kellemes rózsaszín illattal kezd, sajnos nem hosszantartó, múltkor a nap végére átcsapott nagymamaillatba. Már a végén vagyok, semleges élményekkel búcsúzok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

zsoxcore

2018. szeptember 26.

Friss, gyümölcsös, sportos illat. Megfelelően védett a kellemetlen szagok ellen és sokáig szárazon tartott és egész nap kitartott a kellemes illat, semmi gondom nem volt a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Aadrii

2018. szeptember 6.

Ez egy csoda. Reggel befújtam magamat és még este fürdésnél is megcsapott az illata. Soha nem tapasztaltam még ilyet dezodornál, pedig jó sokat kipróbáltam már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bdori

2016. szeptember 10.

Az illata nagyon tetszik, a hatása sem rossz, bár az izzadást nem gátolja, mégis illatos vagyok tőle egész nap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Frumus

2016. július 1.

Jó illata van, most kezdtem használni, de eddig tetszetős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Jó illata van, most kezdtem használni, de eddig tetszetős.

georginasz

2016. június 21.

Meg vagyok elégedve vele. Egész nap frissen érzem tőle magam. Az illata nagyon jó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag