Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2012. február 23.

Kategória:   Dezodorok

mankablogja

2013. július 27.

Ha létezne nulla,azt adnék.A legrosszabb deo,amit valaha használtam.Nem érzem az illatát,elkenni sem lehet rendesen,darabos,összeáll.Persze 40 fokban semmitől nem várok csodát,de tavasz eleje óta megvan,és a hatása is nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Micoka

2012. július 12.

Nagyon ritkán használom, mert nem tetszik az illata, de valóban gyorsan szárad felvitel után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 12.

platinakuka

2012. július 2.

tényleg jó, és Anettnek igaza van, valóban egy ilyen hülye réteget képez a bőrön. mivel elég agressziv izzadásgátló, eltömitette a hónaljamban a mirigyeket, h faggyú vagy izzadság, az rejtély, sebész tisztitotta ki, nekem a gyantával kombinálva volt ilyen :( egyénenként változó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Földes Anett

2012. február 24.

Én ezt használom már egy ideje. Illata szerintem ennek a színnek a legjobb, annyi a bajom vele, hogy este mikor zuhanyzom, nehezen akar lejönni, és egy kicsit mindig rajtamarad a hónom alján. Hogy teljesen lejöjjön, sikálnom kéne durva szivaccsal, azt meg nem vagyok hajlandó, mert érzékeny a bőröm, főleg hónaljban.
Viszont nekem nagyon bejött az izzadtsággátló hatása, nem érzek bűzt még akkor sem, mikor keményen sportolok. 4 csillag megy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate, Sucrose Stearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, PEG-100 Stearate, Sucrose Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.