Adidas

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wr., Módosítva: 2016. január 9.

A Fizzy Energy gyümölcsös-virágos illat, egyszerre addiktív és nőies. A grapefruit, piros alma és ananász ízletes illata friss, pezsgő hatást kölcsönöz a fejillatnak. Az illat szívét a ropogós zöld papaya, harmatos jázmin és vibráló kamélia adja, melyet kellemes fás jegyek és finom pézsma egyvelege teljesít ki.

Ár: 1000 Ft , Eladó: AnnaLAKK
Állapot: párszor próbáltam , Helyszín: Budapest, Gárdony, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postázom (postaköltség az eladót terheli)

tara95

2020. június 17.

Megszámlálhatatlan üveggel használtam el vagy ezt a testpermetet, vagy az edt változatot. Mivel mindent hajra és ruhára fújok, így tartós ez is, mindig megjegyzik, hogy milyen isteni illatom van ha ezt fújom magamra :) könnyed, sportos, gyümölcsös és frissítő. Tökéletes nyárra, amikor a dior megfojtana, az adidas inkább felébreszt és egymillió emléket hoz vissza. Most a lila edt változatát rendeltem a notinorol, kemény 1600 ft volt, ott mindegyik elérhető és most ingyenes a szállítás is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

MissQuen

2020. március 17.

Még több éve néztem ki magamnak egy szupermarketben. Volt teszter is, több testpermetet leteszteltem és ez tetszett a legjobban. Végül akciósan megvettem. Kellemes friss, citrusos illat főként citrom és zöld-citrom. Nekem bejött, az adidas testpermetek közül a legjobb illatú, szerintem. Bár amin meglepődtem az az, hogy egy fújáskor elég nagy mennyiségű a permet-mennyiség és távolra is permetezi ki a pumpa a flakonról, más egyéb márkájú illatpermetekhez képest. Viszont egy frissítő, tavaszi, főleg nyári mindennapi illatnak tökéletesen megfelelő.
Másoknak is ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

Másoknak is ajánlom!

sandyh

2018. november 4.

Igazi kellemes nyári én illat. Ha ez van rajtam mindenki azt mondja ez a te illatod. IMÁDOM.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 4.

bendebaba

2018. augusztus 14.

Annak ellenére, hogy csak "natural spray" tartós, jó, friss illata van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

blankasara

2017. november 2.

Olcsó, sok van benne, kellemes mindennapos szaladgálós használatra, de sajnos kritikán aluli a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

AzAKismacska

2017. szeptember 29.

Finom, citrusos, nyári illat, olyan napokra, amikor az embernek nincs kedve komoly parfümöt használni.A neve nagyon találó! :)

Sajnos kb 3/4 ig tele volt, amikor megromlott, fogalmam sincs, mièrt.
Konkrètan disznó szaga lett :0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Sajnos kb 3/4 ig tele volt, amikor megromlott, fogalmam sincs, mièrt.
Konkrètan disznó szaga lett :0

TimiK

2017. június 8.

Nagyon finom illata van, de sajnos kb. két percig lehet érezni kifújás után. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

ElisabethStonem

2017. január 7.

Szerelem volt első szaglásra :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Szerelem volt első szaglásra :D

Angi116

Korcsoport: < 18
2017. január 6.

Tavaly karácsonykor, egy ajándékcsomagban kaptam meg ezt a terméket, és azóta, még mindig nem fogyott túl sok, pedig gyakran fújkodom magamra. Az illatát nagyon szeretem, passzol hozzám, csak nem éppen tartós. Max. 1-2 órát bír ki. Egyébként pedig egy nagyon jó kis testpermet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 6.

Csirip74

2016. november 13.

Az adidasok között van jobb, de ez is tetszik. Sportos, van egy csipet kesernyés érzetem benne, ha ezt használom. Még van egy kicsi az alján, elfújkálom, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.