Adidas

Ár:   840 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló, frissítő tusfürdő mentollal.

Plusskutya

2017. október 15.

Edzés után zuhanyzott mellettem valaki, a szuper illatra figyeltem fel.
Kilestem a flakont, és irány a DM :-)))
Az illata valóban csodás, de rajtam sajnos nem tartós.
És nagyon szárítja a bőrömet.
Ha ezt használom, nem úszom meg a lábszár-alkar krémezést.
A kevésbé tartós illat és a szárítás miatt csak 3 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Edzés után zuhanyzott mellettem valaki, a szuper illatra figyeltem fel.
Kilestem a flakont, és irány a DM :-)))
Az illata valóban csodás, de rajtam sajnos nem tartós.
És nagyon szárítja a bőrömet.
Ha ezt használom, nem úszom meg a lábszár-alkar krémezést.
A kevésbé tartós illat és a szárítás miatt csak 3 csillagot tudok adni.

MlleLevent

2017. június 7.

Isteni az illata! Fantasztikus érzés ezzel zuhanyozni a nyári nagy melegben. Valahogy úgy alakul, hogy május-júniusban kezdem el használni, így mindig az első igazán meleg nyári napokat idézi fel bennem, az első nyári estéket. Láttam több hozzászólásban is, hogy nehezen kapható, és ez igaz is, én is hetekig jártam utána, végül egy Goods Marketben találtam rá, szóval érdemes ott is, vagy Eurós üzletekben keresgélni, hátha...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

szeende

2017. május 2.

Az illata miatt vettem meg. Nagyon szeretem, tavaly egesz evbe ezt hasznaltam. Iden akkora ra a kereslet, hogy nehezen jutok hozza, de ha kapok biztosan veszek belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

olasz78

2016. december 14.

Nagyon szeretem ezt a gél állagú tusfürdőt. Szuper az illata, nagyon felfrissít. Nem szárítja a bőrömet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

fomsarb

2016. szeptember 19.

Abszolút kedvenc!!! A Neutralia Thermo Protector óta a legjobb illat, ami valaha tusfürdőben létezett. Alig lehet kapni, így már vagy egy éve nem jutottam hozzá.... Nincs semmi hozzáfűznivalóm az előzőeken túl, jó minőségű, mint az összes adidas tusfürdő, semmi extra, az illata miatt rajongok érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

nashko77

2016. szeptember 18.

Ez a kedvenc tusfürdőm jelenleg - ahogyan írták előttem is, edzés után tényleg jutalom ezzel zuhanyozni. Nyáron a kukamelegben is felemelő érzés volt, mert valahogy amikor 40 fokban úszom a saját izzadtságomban, akkor fürdés után nem bánom, ha kicsit szárazabbnak érzem a bőröm, és mondjuk nem ragadok a százféle vanília meg bogyós gyümölcsös rágógumiillattól. Frissít is, hűsít is, kkevés is elég nekem belőle, én nem viszkettem utána, nem is lett semmi bajom tőle. Említett nyalókaillatokra visszatérve pedig... észrevettem, hogy ez a tusi lassan kiszorul minden helyről, ahol lehet még kapni, dm-ben, rossmannban már szinte egyáltalán nem látom, ellenben a vacak cukorkás illatú adidas társai boldogan virítanak a polcon, gondolom mert a legtöbb nő inkább azokat veszi, hogy jól menjen a la vie est belle parfümjéhez. Tescoban még meg szoktam találni, de ha véletlenül ezt is megszüntetnék ott is, mint az original source mentolos tusiját (amely márkából már szintén csak a vanília, kókusz meg málna illatokat kapni... egytől egyig fúj nekem), akkor kénytelen leszek megint új frissítő mentolos de nem citrusos és nem wcöblítősentengeres illatú tusfürdőt keresni... és azt nem szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

kokuszmokusz

2016. május 12.

Imádom ahogy hűsít,illata és az állaga is remek.Engem egyáltalán nem szárított,nem is tudom már hogy hányszor vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Kingácska0807

2016. április 1.

Csalódtam ebben a termékben. Igazából babakendőért ugrottam be a Rossmannba, és kíváncsiságból végignéztem az Adidas tusfürdőket. Alapból nagyon szeretem a mentolos,mentás dolgokat,igazi hűsítő érzést nyújtanak. Ez azonban.. katasztrófa. Mikor már a tenyerembe nyomtam, olyan voltak az ujjaim utána mint aki 50 perce egy kád vízben mereszti a valagát, és rojtosra szívta már a víz a bőrét. :D Bocsánat, nem tudok ez ügyben szebben fogalmazni. Ezt még el is néztem neki, üsse kavics. De hogy fürdés után piros foltok jelentek meg a bőrömön, és még az arcomon is, pedig oda nem kenek soha tusfürdőt, max babafürdetőt. Az én normál bőröm, amivel általában nem szokott baj lenni, száraz lett, és érdes. Köszönve ennek a hidratáló mentolos hübürübünek. Soha többet Adidas tusfürdőt.. Kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

liljaa

2016. január 12.

Edzés után valódi jutalom ezzel zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Edzés után valódi jutalom ezzel zuhanyozni.

Marcsi8909

2015. december 7.

Tényleg frissít, jó az állaga és kifejezetten fincsi az illata, de amellett nem lehet elmenni, hogy mennyire szárítja a bőrt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol