Adidas

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 13.

Fejjegyei: fekete ribizli, málna.

Szívjegyei: ciklámen, frézia.

Alapjegyei: szantálfa, pézsma.

Vivus94

2022. január 7.

Számomra is első parfümként volt használva sok sok évvel ezelőtt, imádtam az illatát. Most karácsony utáni leértékelésen csomagban szemezett velem, egyszerűen nem tudtam ott hagyni, annyira kedves a szívemnek. Úgy döntöttem, hogy ez lesz az itthoni illatom ennyi pénzért, így mindenki jól jár :D Nyilván nem tartós, de testpermethez képest egész jó, az illata pedig igazi gyümölcsös-virágos, édes, kedves, cuki és kicsit mégis friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

RoseJ

2021. szeptember 3.

Az egyik első "parfüm" volt nekem is. :)
Karácsony előtti akcióban nem tudtam ott hagyni, és most nyáron kellemes volt a sportosabb szettekhez.
Lehet, hogy ha most találkoznék először az illattal, akkor annyira nem fogna meg, mert kicsit édesebb, mint amiket használok, de érzelmileg kötődőm hozzá :D szóval belefér. Egyébként meg tudni kell viselni és akkor nem "fura". Pont mint a ruhák meg a smink. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Az egyik első "parfüm" volt nekem is. :)

Agneslaura

2021. január 30.

Nagy kedvelője vagyok a márkának, én szeretem a sportos, gyümölcsös, hanyagul elegáns megoldásokat, és ez az illat pont egy ilyen alig észrevehető, mégis mosolyra fakaszt és egyszerűen belesimul a mindennapok ritmusába. A Nike illatai is hasonlók, nekem azok is bejönnek.
Nem akarok senkit megsérteni, de sokkal megfelelőbbnek érzem, mint egyes pofátlanul drága parfümöket, amiket ezerrel reklámoznak, és inkább csak alkalmakra illők, de sokan napi szinten használják és az irodában is olyan hangulatot teremtenek, mintha bordélyházban lennénk... Ezt egyáltalán nem értem, és igyekszem megválogatni én is az illatokat aszerint, hova készülök és ott milyen a társaság. Az Adidas illata a mindennapokra tökéletes és nagyon hálás vagyok, hogy a sok profi r*banc illat mellett még lehet találni ilyen könnyed bájos megoldásokat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

Juchytheone

2021. január 7.

Imádtam. Az első parfümöm volt 15-17 éves koromban. Most már nem az én illatom, de kellemes emlékeket idéz fel. Inkább e korosztálynak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Zsuci23

2020. november 21.

Egynek elmegy, tegnap vettem. Igazából a Super Playboy a kedvencem az is virágos, gyümölcsös illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

bettina28

2020. július 18.

Nagyon szerettem az illatát régen. Egyik ismerősöm, régi barátnőm használta mindig ezt, azóta bár a kapcsolatunk megszakadt de akárhányszor megszagolom ezt az illatot vagy érzem bárhol, mindig ő jut róla eszembe. Kellemes emlék és kellemes az illata is a parfümnek. Gyümölcsös, fiatalos, nyárias. Magamon nem tudnám elképzelni a viseletét az emlékek miatt, de attól még nagyon finom illatú parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Krisztiiii

2020. július 17.

Nagyon kellemes az illata. Inkább az a ,,csak leszaladok a boltba" és elég ezzel befújni magam kategória. Fiatalabb korom egyik kedvence volt egyébként. Most a lányom használja nagy szeretettel, korához szerintem pont elég ez az erősségű és tartósságú testpermet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

EvandEra

2020. június 29.

Évekig használtam tinikoromban, szuper jó nyári illat. Mára már kicsit egyszerűnek érzem, nem elég tartós testpermet és inkább lányos mint nőies illat. Persze szép emlék marad, és marad a top 5 testpermetem között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Esztii78

2020. március 18.

Finom az illata, de inkább mondanám parfümnek, mert elég tartós, meg van belőle majdnem az összes illat, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

nitacica

2020. február 17.

Finom édeskés gyümölcsös illata van. 15-16 éves koromban nagy favorit volt szinte csak ezt fújtam magamra.
Mivel testpermet ezért nem túl tartós sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

Mivel testpermet ezért nem túl tartós sajnos.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.