Best of Beauty 2019

Adidas

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 13.

Fejjegyei: fekete ribizli, málna.

Szívjegyei: ciklámen, frézia.

Alapjegyei: szantálfa, pézsma.

TKataa

2019. július 20.

Tetszik az illata, de nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Tetszik az illata, de nem túl tartós.

Yeticica

2019. július 2.

Teljesen kedz vagyok, mivel nem birok elviselni semilten parfumot magamon mostansag. Kupakbol szaglaszom a nagy kedvenceimet itthon, a hirtelen fellangolasbol ellangyosodott illatszerelmeimet elpasszoltam, de megsem akarok illatmentes maradni. Nagyon vagytam valami frissito, nem edes es nagyon visszafogott illatra, igy szoget itott a fejemben, hogy nekem testpermet lesz a jo! Avonert nem rajongok, oriflamet nem ismerem, muller-dougi es tarsai messze, en meg lusta vagyok, vakvasarolni nem akartam mert az mostansag nagyon nem jatszik, igy irany a dm!
Ket versenyzo maradt a vegere, a dm sajat citrusos pirosbogyos permete, es az adidas. Sajna az elobbi pottyet beedesedett a vegere, igy ot hoztam haza es naggggyon orulok magamnak. (Bar sanszos, hogy 600valamennyiert megiscsak elhozom a dmeset is 😁).
Egyetlen dolgot nem ertek: mi az apam f...üléért kell egy testpermetet, ait cipelnek magammal mindenhova, uveg uvegbe tenni?????? Jo nehez, es emiatt vonakodok bedobni a tatyoba. Marad itthoni fujkalasra. En amugy az egesz testemet fujom be vele, annyira jol esik, es legalabb 1 kemeny oraig erzem is a kis gyulis fanyar fuvallatot. De hat nem is vartam tole tobbet, ezt kerestem a nyarra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

tátombák

2019. február 6.

Az első parfümöm volt, és az illatról még sok-sok évvel is később is szuperlatívuszokban tudok beszélni.
Ez testpermet, de még testpermetekhez képest sem tartós, max 1 órán át érződik, de utána se bőrön, se ruhán nem marad meg az illata. Szerintem sokkal inkább megéri megvenni a parfümöt, árban nincs nagy különbség, de minőségben annál inkább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Rekaa24

2018. december 29.

Finom illat, rövid ideig tart. Ára megfelelő, de lehetne tartósabb illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Finom illat, rövid ideig tart. Ára megfelelő, de lehetne tartósabb illata.

fruzsi911

2018. december 21.

Kellemes illata van, de kb 10percig tart :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Kellemes illata van, de kb 10percig tart :/

rammy717

2018. május 3.

Gyakorlatilag ez egy testpermet. Friss, kellemes, amíg magára fújja az ember, de max. 5 percig tart a tapasztalataim szerint. Friss gyümölcsös illat, egy kevés savanykás-frissítő beütéssel. Kb. a felét használtam el, majd továbbadtam. Különösebb örömet nem okozott, csak volt, funkciója nem sok van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Beya93

2017. szeptember 14.

Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem. Finom gyümölcsös édes illata van :) Kár hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

edi01

2017. augusztus 7.

Szettbe kaptam. Szeretem. Nagyon finom friss illata van megis edeskes es lanyos/noies. Tipikus a sport lenduletet es frissesseget adja vissza. Jo mert sokaig erezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Krivszi

2017. július 28.

Kellemes, gyümölcsös, tavaszias illat. Viszont többször kell fújni egy nap. Hatalmas kedvencem volt 16-7 éves korom körül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

larka95

2017. június 1.

Ajándékba kaptam, az illata kellemes gyümölcsös. Egyszer elhasznàlom, de magamtól nem venném meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.