Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Tusfürdők

Serkentő hatású citrusolajakkal élénkíti a bőrét. Energizáló illata felfrissíti a lelket. Citrusolajjal. Szappanmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Ms.Cat

2014. január 30.

Kellemes használni, tényleg kicsit élénkít. Citromos illata van, ami nálam nagyon bejött. Nyáron biztosan jobb lenne használni, mert akkor vágyok az ilyen tusfürdőkért. Jól habzik, bár egy kicsit sok kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 30.

zami86

2013. március 31.

Egyszer volt ilyenem, még nyáron, tetszett, csak egy picit túl intenzív az illata nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 31.

szepjulia

2013. február 24.

Kellemes friss illatú tusfürdő, az állaga is tetszett. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Kellemes friss illatú tusfürdő, az állaga is tetszett. Ajánlani tudom.

sztike

2012. július 14.

Többször vettem ilyet, nagyon megtetszett az illata. A bőröm is ki volt vele békülve, szerintem veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Aida89

2012. május 20.

Én is nagyon szeretem az illatát. Ez az első Adidas tusfürdő, amit kipróbáltam. Már alig várom, hogy a többi illatot is kipróbálhassam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

zsofigirl

2012. április 3.

Imádom az illatát, és mivel sokszor kötök eseményeket illatokhoz, emiatt is sokat jelent nekem. Hamarosan elfogy, de szerintem még fogok ilyet venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Timibaba27

2012. február 20.

Citromos illata valóban felfrissíti az embert zuhanyzás közben, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

keresztesivett

2011. augusztus 31.

Az illata enyhén citromos, nem szárítja a bőrt. Az adidas tusfürdők közül talán a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.