Adidas

Ár:   1290 Ft és 2490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2013. október 1.

Ár:   1290 Ft és 2490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos.

Illatjegyei: málna, rózsaszín bors, citrom, rózsa, ibolya, licsi, szantálfa, pézsma.

Serpentina

2017. augusztus 11.

Alapvetően kellemes illata lenne, de sajnos szörnyen tömény és nagyon édes.
Anno ajándékba kaptam. 12 éves koromban mindig ezt fújtam magamra, akkor még elment, de a mostani énemhez már nagyon komolytalan.
Nem is tart sokáig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Alapvetően kellemes illata lenne, de sajnos szörnyen tömény és nagyon édes.
Nem is tart sokáig.

Pampilla

2015. október 1.

2014. Május 13.: Nem vagyok nagy Adidas-rajongó,viszont néha-néha összefut az utunk,most is így történt.Nem mondom hogy nagy szerelem lesz,de hétköznapi futkározós illatnak jó lesz,és talán rávesz arra hogy jógázzak mindennap,egyik elődjével a futás volt az inspiráció.
2015. Október 1. Ma nagyon tetszett magamon az illata,ha nem ismerném csak érezném valakin,azt hinném valamelyik nagy parfümház illata. Elég édes de mégsem gejl,szóval ma feldobta a napom ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 1.

fannikeresztes

2015. március 7.

Friss, édes illata van, nem túl erős, nem tolakodó. Nagyon kellemes, nagyon szeretem, sajnos már boltokban nem lehet kapni (legalábbis én már nem látom), csak interneten lehet rendelni.
UPDATE: Ma találtam az Auchanban és annyira megörültem, egyből 2-t is vettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 7.

DNBianka

2014. július 24.

Ennek nagyon édes illata van és eléggé intenzí év nem de a testvérem használja,fiatalabb is szoval neki még elnézem :D :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

Arven

2013. december 3.

Csalódás. Nem jön be az illata... Dezodornak elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Csalódás. Nem jön be az illata... Dezodornak elmegy.

brizsitke

2013. július 23.

Olyan egyszerű ez az illat mint egy faék. De nekem most pont erre volt szükségem, hogy vmi friss vidám fiatalos, nyári és az sem baj ha nem túl tartós darabot viseljek.
Igen, tudom hogy lehetett volna majd 5 ezer forintért jobb üzletet csinálni...de hát mit csináljak ez kellett a lelkemnek.:)
Aki nem vágyik nagy illatorgiára, csak egy tényleg egyszerű, rohangálós csajos darabra, netán éppen tininek vennénk ajándékot, szerintem tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

bőregér00

2013. május 8.

Anyukámnak vettem meg Anyák Napjára :) Szerintem nagyon jó illata van, egész nap szagolgattam a csuklóm annyira tetszett és az Adidas-ok közül ez a legtartósabb és a legintenzívebb szerintem, legalábbis rajtam. Anyu is szereti és rajta is tartós.
Lehet magamnak is beszerzek egy ilyet vagy lopkodok kicsit, mert nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.