Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bioedina, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt, 48 órás izzadás elleni dezodor.

nancyangel

2020. június 9.

Remek illata van, de sajnos semmit nem ér, ahogy a golyós társa se!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Remek illata van, de sajnos semmit nem ér, ahogy a golyós társa se!

rbettii

2020. április 23.

Az egyetlen ami akár egy húzósabb fesztivál-napot is kibír! Több elismertebb márkát is használtam már, táncos ként szükségem van arra hogy ne érezzem magam 2 perc után egy tocsogó izzadtságnak és az évek alatt ez volt az egyetlen ami meg is felelt erre a célra. Szerintem az illata is kellemes, de parfümbe nem vennék. Szerintem minden évszakban, helyzetben ez a legjobb választás, és ez mellett olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Vivienn13

2019. február 17.

Az Adidastól ez az egyetlen számomra ami a nyári 40 fokban is megállja a helyét.
A többi termékével (dezodor) nem feltétlen vagyok megelégedve.( Azokat inkább a többi évszakra használom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

wildrose

2018. október 18.

Friss, de számomra nem kifejezetten kellemes illatú dezodor, az izzadásgátló hatása nem rossz, bár a nagy meleg kifog rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

NatiNati

2018. július 1.

Nagyon szeretem, többször újravettem már. Finom az illata és kellőképpen szárazon tart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Floree

2018. június 12.

Sosem használtam Adidas dezodort, de ez meggyőzött! Imádtam az illatát, nyárias és könnyed. :) Édesanyám is felfigyelt rá, pedig ő inkább parfümdeokat használ, de ez neki is tetszett. Megadom az 5-öst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

takacsdalma98

2018. április 23.

Az illata jó...viszont nekem a munkámból kifolyólag egész nap köpenyt kell hordanom ami a nagy melegben nem túl kellemes az izzadásra tekintve. Mivel emberekkel foglalkozom ez nálam kényes pont. Ez a dezodor hideg időben tökéletes de a nagy melegben már nem teljesít ilyen fényesen...én elraktam télre és vettem helyette másikat :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

bb06

2018. február 20.

Nagyon szeretem, többször újravettem már. Az illata nagyon kellemes, friss, viszonylag tartós is. Sajnos eléggé izzadós vagyok, de ez a termék sokat segít! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Eszti1214

2017. június 6.

Imádom! Szerencsére én nem vagyok az az izzadós fajta, így ha reggel használom még délután is érzem azt a kellemes illatot. Szerelmes vagyok az illatába. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

alfie21

2017. április 21.

A tartóssága átlagosnak mondható, viszont az illatát szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

A tartóssága átlagosnak mondható, viszont az illatát szeretem.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag