Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Bioedina, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 15.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt, 48 órás izzadás elleni dezodor.

alfie21

2017. április 21.

A tartóssága átlagosnak mondható, viszont az illatát szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

A tartóssága átlagosnak mondható, viszont az illatát szeretem.

rammy717

2016. szeptember 21.

Az illata eszméletlen jó, finom nyári édes gyümölcsös, a tartóssága kevésbé. Nekem a 6 in 1 spray jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

crazy

2016. augusztus 17.

Először nem mertem meg venni mert ahogy a kupakot szagolgattam nem tetszett az illata majd a barátom akivel voltam kifújt a kezére ott is megszagoltam és megszerettem azonnal! :D Nagyon jó illata van és nagyon tartós. Nap közben alig lehet érezni csak pont annyira amennyire kell. Nekem nagyon érzékeny a hónaljam de ez nagyon barátságosan bánt vele. Elképzelhető hogy újra veszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

ilovebrsk

2016. június 20.

A tökeletes deo! Tartos es szuper az illata. Mar csak ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

A tökeletes deo! Tartos es szuper az illata. Mar csak ezt veszem.

FKingu

2016. május 10.

Jó illata van, többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Jó illata van, többször újravettem.

Mundow

2015. december 4.

Tartósság átlagos és illatban sem az igazi számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Tartósság átlagos és illatban sem az igazi számomra.

Rix

2015. szeptember 25.

Nagyon jó illata van, és elég hatásos izzadtsággátlás terén is! Egyszer már újravettem, valószínűleg még párszor megteszem! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Blush

2015. szeptember 4.

Az egyik legjobb, amit kipróbáltam, kellemes illata van, nem hivalkodó, és izzadtsággátlónak sem utolsó! Egy-két helyen ki lehet fogni olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Brix

2015. augusztus 23.

Sok dezodort próbáltam már, de nekem nagyon érzékeny az orrom, és ezért mindig macerás a vásárlás. Ennek az illata annyira megtetszett, hogy újra is vettem, nem beszélve arról, hogy milyen tartós! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Kittikatka

2015. augusztus 12.

Az eddigi legtartósabb dezodor, amit eddig használtam, pedig nagyon izzadós vagyok. Nekem bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag