Adidas

Ár:   959 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes-bőrbarát-bőrgyógyászatilag tesztelt, 24 órás izzadás elleni dezodor.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

citrompor

2019. augusztus 4.

Ez nem dezodor! Ez csak valami illatos spray... Sosem voltam nagyon izzadós, sosem éreztem magamon az izzadságszagot, de amikor ezt használtam...Valami borzasztó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

adrii1223

2018. augusztus 25.

Nagy csalódás volt! Edzőtáborra vettem, előtte is mindig adidas dezodorokat használtam és azok teljesen beváltak, gondoltam most kipróbálok más illatot is. Az illata tetszett de pár nap után fájt a hónaljam ha rá fújtam és nagyon piros sebes lett és fájt. Napokig nem tudtam használni semmit, csak krémmel kentem mire helyrejött. Biztos valamelyik összetevőjére lettem allergiás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

munyi91

2017. október 6.

Dezodorként egy nagy nulla, aki esetleg izzadósabb ne vegye meg, az illata elmegy szobában meg ruhára elfújkálom de ennyi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Luna11

2017. április 19.

Nekem tetszik az illata, nálam a második helyen áll a listán. A hatásával is meg vagyok elégedve, plusz nem színezi a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

guppi666

2016. július 9.

Nagyon megosztó illata van. Szerintem borzalmas. Hihetetlen folytogató is és az izzadságon sem segített. Alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Chermi

2016. április 23.

Szerintem borzalmas az illata, és túl erős is, pedig évek óta csak Adidas dezodorokat használok. Egyedül akkor szoktam befújni magamat vele, amikor a másikat elkeverem valahová. Sajnos, ez nem jött be. Olyan érzetem van tőle, mintha valami borsszórót használnék deo helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

GNóri

2016. február 19.

Ajándékba kaptam a tusfürdőjével együtt. "Nem használok én ilyeneket" címszóval félretettem, hónapokig felé sem néztem, majd nagytakarításnál előkerült. Jól meg is lepődtem, hogy milyen finom, édeskés-fűszeres illata van. A deo hatásáról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert csak a friss illatú deokat tudom magamon elviselni, de bevittem az irodába, és légfrissítőként szoktam fújkálni:D Mindenki megjegyzi, hogy milyen kellemes illat van.
Közben utánanéztem, van ebből az illatból EDT, hát most komolyan elgondolkoztam a beszerzésén:) Megtudtam az illatjegyeket is, szerintem a dinnye-rózsa-pézsma kombinációja az, ami miatt ennyire tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

krenat

2016. február 10.

Dezodorként átlagosnak találom, de ha napközben kell egy kis felfrissülés, arra tökéletes. A csomagolás színes, vidám, az illatáért pedig teljesen odavagyok! Sokkal gyakrabban használnám, ha pumpás kiszerelésben lenne a dezodor is, mert a hajtógázas termékeket környezetvédelmi okokból kerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

LSTE

2016. január 15.

Először nagyon büdösnek találtam, de szerencsére a bőrömön kellemes, cukorkás illata van. Az izzadás gátló hatása is egész jó, bár nem vagyok annyira izzadékony mostanában (kopp-kopp).
Összességében nagyon szeretem. Ötös :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 15.

Összességében nagyon szeretem. Ötös :D

blackcat00616

2015. július 2.

Az illatom kellemes egész nap, izzadni alig izzadok, a ruhán nem hagy foltot, az összetevői nem ép természetes, ezért 4*.
Tapasztaltam, amelyiktől cseppet sem izzadok, attól vagy viszketek, vagy kiütéses leszek, mint sok ismerősöm, ahogy mesélték (legrosszabb esetet nem írom le).
Izzadni kell, de nem baj, ha minimálisra csökkentjük, ez a dezodor meg ezt nyújtja :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT