Adidas

Ár:   750 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Helga9, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Dezodorok

• Brazíliai jellemzők: egzotikus, elragadó, csábító
  • A friss energia egyedülálló érzése
  • Akár 48 órán át tartó illat és frissesség
  • Ergonómikus forma
  • Sportolókkal kifejlesztve

eszter.073017

2016. november 28.

Nagyon meglepődtem, mert nekem nagyon nem vált be. Használtam egy darabig alumentes dezodorokat, de egy idő után úgy éreztem, most többre van szükségem. Ez nálam gyengébben teljesít, mint néhány alumentes változat. Az állaga sűrű és olyan fehérre-csomósra száradós, ahogy többen írták nagyon nehéz tőle megszabadulni. Ehhez képest nálam fél napot sem teljesít, egyáltalán nem gátolja az izzadást. Az illata nagyon mű, számomra kifejezetten kellemetlen felkenés után. Nekem sajnos konkrétan semmire nem jó, így teljes mértékben a pénzkidobás kategória, elhasználni sem fogom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Kattty93

2016. szeptember 16.

Jó izzadásgátló, önmagában, amíg a dobozban van nagyon kellemes az illata (mint a parfümének), de ahogy magamra kenem és picit izzadok valami borzalmas szaga lesz, bár lehet hogy csak én érzem így. A lemosással nekem is akadt gondom, általában tusfürdő majd szappan kombinációval sikerül lemosni, de szerintem a nehezen lemoshatóságot kompenzálja a jó izzadásgátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Jenniii92

2016. július 28.

Nagyon tetszik az illata, tartós is, viszont csak 3 csillagot adok, mert nálam rövid időn belül lett egy utószaga, megromlott vagy nem tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

xxxx911118

2016. április 18.

Nagyon szeretem, egy fárasztó edzés után is száraz hónaljjal jövök ki az edzőteremből. Nekem a lemosással sem volt probléma, az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Csipetke

2015. november 20.

Nagyon jó az illata,de elég nehéz le mosni.Olyan mintha az egész flkaon magamra kentem volna. De használ. Nem fogom rendszeresen használni,de egyszer-egyszer jó .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

kova

2015. október 14.

Tok jo volt egy hetig, utana azt vettem eszre, hogy lehetetlen lemosni es a kezem is teljesen olyan lesz furdes kozben. Nem tudom mennyi alu lehet benne, de egeszen felemetes, hogy nem lehet tole megszabadulni. Felretettem, ha nagyon olyan helyzet van, hasznalni fogom, de minden napra nem merem. Illata gyenge, van valamilyen alapillata, ami annyira nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

citronella

2015. július 25.

Na ez az,amit már rég óta keresek! Az illata nagyon kellemes,friss,de semleges. A hatása tökéletes,nincsenek szagok és tökéletesen szárazon tart. Egyetlen negatívuma számomra,hogy a fekete ruhán foltot hagy,de mivel nyár van és éljenek az ujjatlanok,megbocsátom neki. Ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

ananas

2015. április 26.

Pozitívum:
- jó illat
- kitűnő izzadásgátlás

Negatívum:
- nehezen lemosható
- sötét ruhákon nyomot hagy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Pozitívum:
- jó illat
- kitűnő izzadásgátlás

Negatívum:
- nehezen lemosható
- sötét ruhákon nyomot hagy

purpuratulips

2015. február 8.

Nekem se nagyon mosódik le, de eddig ez a legjobb fajta dezodorom, egyáltalán nem izzadok tőle, így minden hibát elnézek neki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

trixie

2015. február 1.

Nagyon jó illata van és jó az izzadás gátló képessége is viszont kb lemoshatatlan számomra (2xer mosom a hónaljam de az adidas tusfürdőm ami van az pl egyáltalán nem viszi le...) Ezért csak 4 csillag de szívesen elfogadok tippeket a könnyebb lemosás érdekében és akkor 5* lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.