Adidas

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cappio, Módosítva: 2015. június 8.

Hajtógáz nélküli pumpás parfüm dezodor az Adidas Get Ready! illatával

Ár: 600 Ft , Eladó: AnnaLAKK
Állapot: fele van meg a képen látható, Helyszín: Budapest, Gárdony, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postázom (postaköltség az eladót terheli)
Adidas Get Ready! Testpermet eladó
Ár: 500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Aanyta

2019. június 4.

Tetszetős az illata, friss, nyárias, bár annyira nem mondanám tartósnak. Nem rossz, kapkodósnak a táskában hordom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Csipetke

2018. december 29.

Tartósnak annyira nem mondanám, de az illata kellemes szívesen fújkáltam magamra főleg nyáron. Akkor jól esett ez a friss üde nem tolakodó illat. Nyáron jönni-menni tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Szandika12

2018. augusztus 31.

Ilyenem nekem is volt, nagyon kellemes volt az illata és tartós volt, nap végén is éreztem :). Sálon meg napokig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

babuu

2017. szeptember 11.

Nem igazán tartós, de jó ha mondjuk egy kis felfrissülésre vágyom. Jó olyankor is, ha nem akarom a mindig az ennél jóval drágább parfümöt magamra fújni pl. edzés vagy tesi után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

HEva

2017. április 4.

Szeretem bedobni a táskámba ha edzeni megyek. Kimondottan jó felfrissítésre ha utána még mennem is kell valahova. Nem mondanám én sem, hogy tartós de legalább nem érzem magam izzadt malacnak amíg nem tudok tusoló alá állni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

szabina971

2016. augusztus 11.

A húgom adta nekem még anno mert szerinte nem túl nőies az illata :D xD
Szerintem nem rossz de tényleg nem valami tartós nehezen elhasználtam de nem venném újra :)
pirosodást nem okozott nem irritálta a bőrömet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

A húgom adta nekem még anno mert szerinte nem túl nőies az illata :D xD
pirosodást nem okozott nem irritálta a bőrömet :)

vikcsi

2016. július 19.

Rohangálós napokra tökéletes illat. Sajnos nem túl tartós, de cserébe nem is drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Kingucii

2016. március 29.

A parfümjét használtam egy ideig, nagyon finom illata van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

A parfümjét használtam egy ideig, nagyon finom illata van:)

Tinus554

2016. március 25.

Az illatával semmi baj, tavaszi-nyári illat. Sajnos tartósnak nem tartós, max. fél óráig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Vanília

2016. február 29.

Imádom a dezodor illatát, ezért vettem meg hozzá a testpermetet is. Nagyon könnyed, nyári illat, sportolós, kikapcsolódós, lazítós napokra. A tartóssága szerintem nem gond, többször is lehet használni és ár-érték arányban nagyon rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.