Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pflaume, Módosítva: 2012. április 23.

Ella

2017. március 16.

2015. május 16.:
Nekem a testpermet van meg, férjem vette. Nagyon friss, hűsítő, tiszta nyári illat. Azonban nem túl tartós, egy óra és nincs sehol, pedig a hajamba és ruhára is fújok belőle. :( Maga a permet pedig nagyon ragacsos.

Update:
Beszereztem az EDT verziót is. Ez nem ragad és sokkal tartósabb is! Vagyis volt, mert tavaly nyáron elhasználtam. Nagyon-nagy nyári kedvencem lett, nőies, de lezser illat, ami 35 fok felett sem zavaró. Remélem találkozok még vele valamelyik üzlet parfümös polcán. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

2015. május 16.:

Update:

bettina28

2016. december 15.

Nem igazán az én illatom, túl friss. Jobban szeretem az édeskésebb, nőiesebb illatokat. Ajándékba kaptam így elhasználom természetesen de azért várom hogy elfogyjon már. Az összetevő lista... hát... inkább ruhára fújom mint a bőrömre. Egyébként nekem a régi csomagolásos van meg, azt nem szeretem mert a kupak iszonyat nehezen jár rajta. Az újnál nem tudom ez hogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

xszemyx

2014. október 20.

Testpermetet használom, mostanában nehezen találok a boltokban, de neten keresztül magánszemélytől épp most sikerült beszereznem. IMÁDOM. Igaz, nem a legtartósabb, de annyira finom illata van, hogy legszívesebben leharapnám a kezem, mikor a csuklómra fújom. Egyik legjobban eltalált Adidas illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

nagyerika28

2014. január 25.

Jó kis üde illat!Finom,nem tolakodó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Jó kis üde illat!Finom,nem tolakodó!

mannus93

2013. december 27.

Nem igazán tartós, van egy erős alkoholos illata, ami kár mert az alapillata jó lenne. Nyárra, tavaszra inkább. Alig vártam,hogy elfoggyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

tara95

2013. december 25.

Egyszerűen imádom 2 üveget egy sprayt és egy testpermetet fogyasztottam el eddig :D tavasszal és nyáron csak ezt használom :) a részemmé vált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 25.

lavender

2013. április 13.

Abszolút tavaszi, engem a gyümölcs ízére emlékeztet. Tartós nem volt, viszont kellemes, nekem mégis kissé túl átlagos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

szepjulia

2013. március 23.

Csalódnom kellett ebben a kölniben. Pedig elsőre az illata nagyon tetszett, friss tavaszias/ nyári illat. De miután magamra fújtam, egy érdekes alkoholos illatot lehetett érezni, ami engem eléggé meglepett. A tartóssága is hagy kivetnivalót, nekem 1 óránál többet nem bírt ki.
UPDATE:
Az a bizonyos alkoholos szag eltűnt, nem is tudom, hogy mi miatt éreztem először. És mostanában egy picivel tovább bírja, kb 2-3 órát, ezért a kezdeti 2-ről átpontozom 3-ra. Ilyen nem is történt még velem, hogy úgymond a kölni feljavuljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

UPDATE:

gabyca34

2013. február 7.

Sajnos egyáltalán nem tartós, pedig az illata olyan jó, tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Sajnos egyáltalán nem tartós, pedig az illata olyan jó, tetszik.

hunci07

2013. január 28.

A páromtól kaptam, engem elvarázsolt az illata csak kár, hogy nap végére nem érződik már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.