Adidas

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: cseresznyevirág, Módosítva: 2016. november 21.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 200 Ft

Fejjegyei a licsi, az alma, a narancs, a paradicsom.

Szívjegyei a dinnye, a lótusz.

Alapjegyei a szantálfa, a pézsma.

Ár: 3 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Kapható 50 és 75 ml-es kiszerelésben is.
Boudica

2019. június 8.

Kellemes, nyárias, gyümölcsös parfüm közepes tartóssággal. Többször újravettem már, de egy kicsit besokalltam tőle úgyhogy váltottam (és nem is CF, ezért is cserélem le). De azért szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

syrin

2018. április 6.

Friss illata van, nagyon szeretem. Különleges, mégis könnyed. Sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Szandika12

2018. január 23.

Szeretem, hétköznapokra tökéletes parfüm :)).
Kevés ideig marad meg az illata, viszont friss, kellemes illatú, szerintem nyáron is kellemes lehet használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Szeretem, hétköznapokra tökéletes parfüm :)).

springee

2017. június 14.

Kellemes, könnyed, a hétköznapokra tökéletesen alkalmas parfüm. Nehezen találom meg azt, ami tetszik, amit hosszú távon is el tudok viselni, de egyelőre emellett meg tudtam állapodni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Kremcica

2017. február 25.

Kezdő egyetemista éveimben használtam a testpermetével és tusfürdőjével együtt. Nem egy nagy ívű parfüm, lineáris illat, mégis finom kellemesen gyümölcsös inkább tavasz-nyári időszakra. Tartóssága közepes és árban is nagyon kedvező. Tökéletes rohangálós parfümnek. :) A kellemes emlékekért és az ár/érték arányért jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

KBMona

2017. január 21.

A legjobb hétköznapokra való parfüm, friss, nőies illata van. :) Nagyon tartós, és ár-érték arányban a legjobb választás azoknak, akik nem a vattacukros illatokat szeretik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Kingus23

2016. december 5.

Nagyon szeretem az illatàt és az àra is olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nagyon szeretem az illatàt és az àra is olcsó :)

memyselfandi

2016. március 5.

A kislányom választotta nekem, szerinte illik hozzám és tényleg, tökéletesen. Friss, sportos, ahogy egy adidastól elvárható, de nőiesen finom :) Tartósnak valóban nem annyira tartós, de ez nem is parfüm. Hétköznapi szaladgáláshoz teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.

eeniko

2016. január 9.

Nagyon szeretem, olyan kellemes friss, üde illata van. Leginkább akkor használom, ha sétálni, sportolni megyek. Ez az illatt inkább illik egy frissítő sétához, mint egy hangulatos vacsorához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

lucaszalmas

2015. december 8.

Mindig is szerettem, nagyon könnyű és friss. Gondolkodtam, hogy négy csillagot adjak-e azért, mert nem tartós, de mivel nem egy (több) tízezres parfümről beszélünk, nem is igazán várhatjuk el, hogy csodákat műveljen. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.