Adidas

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: godori, Módosítva: 2013. november 18.

Friss gyümölcsös-virágos-fás illat. Kellemes, virágos, tele nőiességgel. Összetevői között szerepel a szantál, pézsma, licsi és az alma.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csirip74

2018. július 27.

Laza egyszerű nyári illatocska, szerintem a pure lightness-re hasonlít. A natural spray változatot használom, nyári frissítőként tökéletes, akinek a parfümök túl tömények. Lehet fújni számolatlanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Narbeleth

2018. február 19.

Finom, friss illat, én inkább a gyümölcsös jegyeket érzem rajta. Talán nem kifejezetten különleges, de energizál és megnyugtat, a hétköznapokon remek. Nem kifejezetten tartós, de ruhán hajlamos tovább (4-5 óra) megmaradni, bár a szillázsa nem nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Kremcica

2017. február 21.

Kezdő egyetemista éveimben használtam az edt-jével és tusfürdőjével együtt. Nem egy nagy ívű illat mégis finom, kellemesen gyümölcsös illat bár nyárra. Tartóssága sem túl nagy de miután testpermet, jó sok van az üvegben és árban is nagyon kedvező így ez bocsánatos bűn. :) A kellemes emlékekért és az ár/érték arányért jár a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Icuka

2015. november 23.

A dm-ben most karácsonyra 50% kedvezmény van rá. Egy kedves ismerősömnek vettem, aki imádja a lila színt, és alapvetően sportos a stílusa. Kicsit azért izgulok, hogy fogja-e használni, de szerintem az illata nagyon jó, nem túl erős, amolyan kellemes "tingli-tangli".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

kalmaniki

2014. november 25.

Szerintem a legjobb Adidas illat, nagy a szerelem köztünk. Testpermethez képest egész tartós, rajtam 5-6 órán keresztül érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Danina9592

2014. április 23.

Imádom ezt a testpermetet, nagyon finom illatú, és tartós, de nem tolakodó, pont olyan, amilyenre vágytam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Szaszcow

2014. április 23.

Édeskés, kezdetben nekem egy picit alkoholos. Egyébként a tartóssága szerintem ennek is elfogadható, ezt is inkább nyáron használom. (egy ideje a szekrényben csücsül már..)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

nika97

2014. április 18.

Finom illata van,nekem kicsit édes,de ez személyenként változó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Finom illata van,nekem kicsit édes,de ez személyenként változó :)

Pici Tini Girl

2014. február 15.

Az eltunese miatt nem nagyon tetszik.illata popec.de ha tul meleg van akkor elviselhetetlen nekem mert edes es ragacsossa valik.legalabbis nekem.
Ketto van belole mert eggyet vettem plusz eggyet kaptam.elhasznalom de ujra 99%ban biztos hogy nem veszem ujra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

anna.ecser

2014. január 27.

Valahogy zavar az illata és nem igazán kellemes,egy ideig fújkáltam,de mostmár a szekrénybe csücsül elég rég... nem az én illatom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.