Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2012. április 23.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyapottejjel hidratálja a száraz bőrt.

EvandEra

2020. június 29.

Nagyon szeretem, az illata szuper, de nekem nagyon szárítja a bőröm, húzódik és viszketni kezdek tőle. Ennek ellenére jelenleg is a polcon van, mindig kedvenc lesz mert selymes érzést ad és az illatát nem tudom megunni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

detti23

2019. október 1.

Nagyon jó kis tusfürdő kellemes, visszafogott illattal. Mostanság mindig ehhez nyúlok, ha szárazabbnak érzem a bőröm, szerintem hidratál. Nyilván csodát nem tesz, de finom, puha tőle a bőröm. Az ára miatt vonok le egy csillagot, teljes áron nem venném meg. Akciósan vagy kuponnapokon érdemes belőle betárazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Edo949

2019. június 27.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Az illata kellemes, jól tisztít, nem szárít. Többször vettem már meg ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

wildrose

2019. június 4.

Nagyon kellemes, lágy illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Szuper termék, nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

mese0211

2019. április 2.

Többször vásároltam már újra, kellemes az illata, nem okoz irritációt és nem szárít. Kevés mennyiség is elég belőle, így gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Csutak

2018. december 27.

Átlagos tusfürdő, túlárazva. Sokkal többet nem ad, mint az eddig használt tusfürdőim, hidratáló hatását pedig egyáltalán nem tapasztaltam. Ennek az áráért akkor már inkább egy baba vagy néhány tubus isana tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

kurtikatalin

2018. december 6.

Nagyon szeretem! Eddig nem próbáltam adidas tusfürdőt, de ezentúl lehet ennél maradok. Nem szárítja a bőröm, kellemes az illata, nagyon minimális mennyiség is jól felhabzik. Szuper! Maximum annyira cserélem le, hogy kipdobáljam más illatban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

baba_girl_16

2018. október 22.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, biztos újra fogom vásárolni. Nagyon jó illata van, amit még tusolás után is sokáig lehet érezni. Nem szárítja a bőröm, tökéletes a habzása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Dominika123

2018. szeptember 18.

Nagyon kellemes az ilatta, hosszú ideig érzem tusolás után a bőrömön a hidratáltság érzését. Biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Liliani

2018. március 2.

Az illata isteni és tartós,a bőröm egyáltalán nem szárítja.Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Az illata isteni és tartós,a bőröm egyáltalán nem szárítja.Nagyon szeretem.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.