Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2012. április 23.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyapottejjel hidratálja a száraz bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mucus

2013. november 30.

Egyik kedvenc tusfürdőm, szeretem, hogy krémes az állaga és finom, szolid az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

eo

2013. november 12.

Teljes árát sokallom, de érdemes beszerezni akciók során az Adidas tusfürdőkből, nekem eddig beváltak. Igazán finom, diszkrét, lágy illata van, elég folyós, de én nem vettem észre, hogy extrém módon, emellett selymesen krémes. Jó érzés a használata, szárítani nem szárít, és talán mintha némileg hidratálna. Korrekt.

Update: Oké, nem tudom mi történt, a szaglásom változott, vagy eddig figyelmetlen voltam, vagy mi, de mostanában kifejezetten férfias illatot érzek ebben a tusfürdőben. Amolyan "tipikférfiparfüm" illat érződik ki számomra. Kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Lívia

2013. november 10.

Az illata miatt vettem meg, tetszik, krémes, és hosszan tartóan érződik zuhanyzás után. 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

bekka

2013. november 6.

Nagyon kellemes diszkrét illata van, nem szárít, de a lábamra kell testápoló. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

eyeye

2013. augusztus 18.

Nagyon finom illata van, tulajdonképpen emiatt vettem meg. Ha nem is órákig de azért még finoman körüllengi az embert tusolás után. Nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

kiskozmi

2013. augusztus 12.

Az illata miatt szeretem nagyon,de az állaga számomra is túl folyós,így elég gyorsan fogy,ami az árához képest nem túl pozitív.Ennek ellenére néha elcsábulok,főleg így nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

extraj

2013. június 29.

Számomra óriási csalódás ez a tusfürdő. Az állaga nagyon híg, az illata két perc alatt elillan :/ többé nem veszek ilyet,az tuti. Pedig a többi Adidas tusfürdő eddig nagyon bejött,de ez nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Csilluska

2013. április 6.

Jelenleg ilyen tusfürdőt használok, a karácsonyi ajándékok közül még megmaradt ez, így hát elhasználom. (Egyébként mostanában natúr, vagy natúrabb tusfürdőket próbálok használni.) Kellemes és nagyon erős, tartós illata van, zuhanyzás után még órákig lehet érezni a bőrön. Egyébként nem szárítja a bőrömet, tisztít, funkcióját jól betölti. Ami egy picit bosszant, az az, hogy amikor próbálok nyomni a tubusból, egyszerre elég sok tusfürdő jön ki belőle, ezért vigyázni kell vele, mert különben gyorsan fogyna. Ezért, és az összetevők miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

zami86

2013. március 31.

Épp ezt használom, nagyon jó tusfürdő, szeretem. Szinte sosem csalódom az Adidas tusfürdőiben, ez sem kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 31.

széva

2012. június 9.

Imádom az illatát nyáron olyan jó kis frissítő.Nekem nem szárítja a bőröm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 9.

Imádom az illatát nyáron olyan jó kis frissítő.Nekem nem szárítja a bőröm :-)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.