Adidas

Ár:   520 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

Férfiaknak. Energizáló illat, mely a guajakfa kivonatát tartalmazza. Bőrgyógyászatilag tesztelt, bőrbarát pH-értékű.

Kiszerelés: 250 ml

wildrose

2018. június 16.

Friss, fás, zöld illatú, cuki zöld színű tusfürdő, géles állagú, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

vanillacaramella.sweet

2017. február 8.

Nagyon klasszul hozza az edt illatát, bőrnek is kellemes, párom szerette nagyon, friss-citrusos, zöld illat, kis gyümölgyösséggel, igazán frissít nyáron az illata! Párim szerint mintha kissé mentás lenne és pezsegne a bőr tőle jó értelemben. Ajánljuk mkinek, aki ilyenfajta frissítőre vágyik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

roddo

2016. szeptember 12.

Már új a kiszerelése, de az illata gondolom nem változott. Kellemes, fanyar tusfürdő, tartóssága és habzása nem kiemelkedő. Tusolás után enyhén érződik még a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

lovecreams

2016. szeptember 11.

Nagyon fini illata van, olcsó és ha valamelyik férfi a családban előttem tusol, belengi az egész fürdőszobát:) Néha úgy érzem, hogy ki kell próbálnom..de sosem merem, talán egyszer!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

HGergo

2016. január 8.

Mindig anno karácsonyra kaptam sportmárkák által forgalmazott tusfürdőket. Nekem sosem jött be az illata, szerintem az erősségével pont ellenkező hatást vált ki. Mindig alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

krémparádé

2015. május 21.

Férjem kedvence, legalább egy tucattal elhasznált már belőle. Az illata a nagy előnye, intenzív , tiszta energia, és tartósan érezhető a bőrön. Nem a legolcsóbb, de sokszor van akciósan, nagyobb kiszerelésben is. A színe, hááát...érdekes, olyan abszintos :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Nihilia 01

2012. november 21.

egy előnye hogy átlátszó a doboza, így ha fogyóban van, tudom hogy be kell szereznem valami tudfürdőt a palinak.. motoros túrán nem bizonyult praktikusnak szétrepedt de szerencsére nem folyt a csomagba ..
többi termékét is kipróbáltattam, de a színe szép.. nem több..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

többi termékét is kipróbáltattam, de a színe szép.. nem több..

papupanni

2012. november 1.

Szerintem isteni az illata, bátyám szerint tusfürdőnek átlagos, semmi extra. :) AZ illata egyébként tényleg olyan "fitt", oda vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

tenyitomi

2012. július 21.

Volt "szerencsém"hozzá még valamikor,őszintén szólva árához képest nem egy nagy durranás,az Isana tusfürdői nekem sokkal jobb minőségérzetre,az összetevői meg fényévekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 21.

Antioxidánsok: BHT