Adidas

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: sandicsillag, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Dezodorok

Deo spray az Adidas Pure Lightness parfüm illatával.

Esztii78

2020. március 18.

Az összes illat meg van adidasbol ezt kivéve és sajnálom, hogy már nem kapható:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

tátombák

2017. március 7.

A parfüm változatánál olvastam, hogy már nem kapható, és másokhoz hasonlóan én is rettenetesen elszomorodtam. Spray és tusfürdő is kapható több helyen, szóval még van remény, sőt... Tavasszal láttam 2t összecsomagolva 1500ért (!!!!!) a Rossmannban, azóta is verem a fejem a falba, hogy nem vettem belőle :( Hosszú évekkel ezelőtt kaptam ezt anyától, lelkesen használtam, aztán feledésbe merült.
Mostanság vettem több Adidas parfümöt, mindet szeretem, de igazából mindenhol ezt kerestem. Tökéletes kék illat. Friss, könnyed, mint amikor tavasszal először mehetek ki utcára pulcsi + tornacipőben és még csak óvatosan érezhető a nap ereje. Felszabadultság illata van nekem. Body spray, tartóssága minimális, de ezt nem is ettől a változattól kell elvárni.

Na de a lényeg: Adidas Pure Lightness rajongó lányok! Drogériákban nem, de Tescoban árulják! Emagon is láttam nagyon jutányos áron, úgyhogy érdemes nyitott szemmel járni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.