Adidas

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fayless, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. május 21.

Kategória:   Tusfürdők

Feszesítő Actiscent illat technológiával ápolja bőröd. Napi használatával tedd meg az első lépést bőröd feszesítése érdekében!

• Érezd magad jól, légy formában!
  • Bőrbarát / Bőrgyógyászatilag tesztelt / Mindennapos használatra.

Aprile

2018. június 20.

Bár a flakont kinyitva tetszett az illata, magamon már kevésbé. Nem éreztem semmivel sem jobbnak más tusfürdőknél, és ezzel is ugyanúgy tiszta lettem, mint más darabokkal. Feszesítést, hidratálást nem éreztem, de a marketing különösebben amúgy sem hatott meg, így nem vártam tőle ilyesmit. Az állaga kicsit hígabb volt, mint amit szeretek, és nem is habzott fel túlságosan. Ráadásul az INCI-je sem valami szép. Nem tudtam megszeretni, újra biztosan nem fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

vajdalilla22

2018. március 17.

Sportolás után tökéletes, megmarad a friss illatától az edzés utáni frissességem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

ZsofiaZs

2016. november 4.

Nagyon szeretem és már jó néhány flakonnal elhasználtam. Az illata és az állaga is nagyon jó!! Tisztának érzem magam a használat után és talán kicsit feszesít is és hidratálja enyhén a bőrt, de azért nem árt mellé egy testápoló. Továbbra is szivesen használom ezt és a többi illatát is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

GoldTree

2016. július 23.

Nagyon nem jön be az illata, tényleg macskapisire emlékeztető, ellenben elég tartós :D Nem szárít, de nagyon híg. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

kokuszmokusz

2016. május 25.

Lehet hogy csak bemesélem magamnak,de szerintem feszesít,minimális sport mellett is látom magamon. Nagyon jó kis cucc,az illatát is imádom. Tuti hogy újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

FKingu

2016. május 10.

Nagyon szeretem az illatát, és nem gondoltam volna, de egy kicsit tényleg feszesít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Chermi

2016. április 23.

Inkább az illata, mint a "hatása" miatt vettem meg, kondi után pedig különösen jól esik, mert az ott lévő víz igen csak klóros, viszont ez a tusfürdő megakadályozza, hogy kiszáradjon a bőröm. Biztos, hogy újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

Elkofen

2016. március 30.

Nagyon kellemes frissítő barackos, vagy talán papajás illata van. Nem szárítja a bőrt, pedig nekem nagyon száraz, húzódó bőröm van. Valóban gyorsan fogy, de nyárra tökéletes. Alapból csak akkor veszek Adidas tusfürdőket, ha akciósak. A Rossmann-ban most 600 Ft, de annyit megér. Feszesítő hatása természetesen nincs, bár én el sem olvastam elsőre a leírását. Nevetséges azt gondolni, hogy egy tusfürdőnek feszesítő hatása lehet, Emiatt tehát nem vonok le pontot. A kiszerelése nekem tetszik.(csinos és nőcis)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Colorful

2016. január 30.

Imádom az Adidas tusfürdőket számomra idáig mindegyik bevált. De erről sajnos mást kell mondanom, az illata számomra kellemes és valóban egy könnyed,habzó állaga van. Valamiért azonban rettenetesen szárítja a bőrömet. Zuhanyzás után gyakran húzódik a bőröm, pedig nem mondanám száraznak. Sajnos emiatt muszáj lepontoznom 3 csillagra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

lillubillu

2015. december 31.

szerintem az illata nagyon jó, jól habzik és hidratálja a bőrömet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

szerintem az illata nagyon jó, jól habzik és hidratálja a bőrömet :)

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.