Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 7.

Kategória:   Tusfürdők

Puhává varázsolja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Yura

2020. augusztus 11.

Életem első radírozós tusfürdője volt és emlékszem nagyon fancynek éreztem magam tőle, hogy adidas is meg radíroz is stb stb. Összességében tényleg megszerettem ezt a tusfürdőt (azon kevesek egyike amiket el is használtam, aztán vettem egy másik flakonnal... azt már nem használtam el) frissítő az illata, könnyű eldolgozni hogy mindenhova jusson a bőrömön és én nem tapasztaltam hogy szárítana. De nem is volt extra tiszta érzésem utána, inkább csak olyan átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Elphlane

2020. június 15.

Nagyon finom és friss illata van, különleges érzés a használata. Nem alkalmas mindennapi használatra. Nekem radírozza is a bőröm, ami nagyon jól esik hetente egyszer- kétszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

reka003

2020. március 25.

Szanaszét szárította a bőrömet és teli lett a hátam pattanással

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 25.

Szanaszét szárította a bőrömet és teli lett a hátam pattanással

Esztii78

2020. március 20.

Nagyon finom illatú. Egész sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Nagyon finom illatú. Egész sokáig tart.

Rekaa24

2020. február 16.

Kellemes illat, jól hidratál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Kellemes illat, jól hidratál. Nagyon szeretem.

emeseee6

2019. december 13.

Alapvetően egy csöppet sem izgatnak a tusfürdől,tök egykutya az összes. Ez viszont botrány ,halálosan szárít...Kézmosónak sem használom el,főleg nem így télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

mSzandika

2019. szeptember 4.

Régen használtam. Nagyon szerettem ilyen barackos illata volt, a radírozó gyöngyök is tetszettek. Lehet még veszek, ha látok valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Megany

2019. augusztus 24.

Ez a tusi igazán SMOOTH!
Az illata annyira lágy.az állaga annyira finom.a doboza annyira kecses,formás,persze,hogy újravevős!❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ez a tusi igazán SMOOTH!

Inez2003

2019. július 31.

Ez egy szuper nyári tusfürdő! Szuper az illata használat közben és után is! A puhítás is érződik már zuhany közben, a radírozó hatása sem rossz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

anette25

2019. július 28.

Főleg tavaszi-nyári időszakban használom ezt a terméket, mert nekem a hideg idő beköszöntével több hidratálásra van szüksége a bőrömnek. Egyébként bőrradírozó hatását jól kifejti, kellemes illata van,és az apró szemcsés állaga is nagyon bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol