Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. április 7.

Kategória:   Tusfürdők

Puhává varázsolja a bőrt.

Isla

2021. június 30.

Semleges, se íze se bűze, de elég limitált a drogériás radírozós tusiválaszték, így már jópár flakonnal elhasználtam. Nem vagyok oda érte, de teszi amit tennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

tigris2020

2021. május 17.

Nagyon szeretem.
Nagyon jó illata van sokáig érezhető.
Hidratál is puha selymes lesz tőle a bőr.
Enyhe bőrradír is.
Kellemes a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Nagyon szeretem.
Nagyon jó illata van sokáig érezhető.
Hidratál is puha selymes lesz tőle a bőr.
Enyhe bőrradír is.
Kellemes a használata.

nbd

2021. május 14.

Finom és tartós az illata. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Finom és tartós az illata. Nagyon szeretem.

Stella1993

2021. március 21.

Kolis éveim alatt használtam egyszer, azt hiszem ajándékcsomagban volt, magamtól soha nem vettem volna meg. Kellemes puha lett zuhanyzás után a bőröm (talán a kis szemcsék miatt), és az illatát is egész sokáig éreztem magamon. Jól tisztított, és nem is fogyott gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

annacska99

2021. március 19.

Szerintem szuper illata van és a kis radírozó gyöngyöcskék se túl durvák benne, pont kellemesek. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Skincarebybeus

2021. március 9.

Nagyon szeretem benne az apró kis szemcséket, amitől szép puha lesz a bőröm. Azonban egy csillagot le kell vonnom a túl parfümös formula miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

NagyBogi16

2020. december 26.

Fantasztikus ez a tusfürdő, szerintem megéri az árát. Nagyon jó érzés, hogy minden fürdésnél kapok egy enyhe radírozást, az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

jane79

2020. december 6.

Ajándékba kaptam, sokallom az árát, bár ha nem mindennap használjuk úgy lehet megéri. Tetszett a radírozós hatás, tényleg éreztem, hogy csinál valamit.
Kellemes frissítő illata volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

Kellemes frissítő illata volt.

Yura

2020. augusztus 11.

Életem első radírozós tusfürdője volt és emlékszem nagyon fancynek éreztem magam tőle, hogy adidas is meg radíroz is stb stb. Összességében tényleg megszerettem ezt a tusfürdőt (azon kevesek egyike amiket el is használtam, aztán vettem egy másik flakonnal... azt már nem használtam el) frissítő az illata, könnyű eldolgozni hogy mindenhova jusson a bőrömön és én nem tapasztaltam hogy szárítana. De nem is volt extra tiszta érzésem utána, inkább csak olyan átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Elphlane

2020. június 15.

Nagyon finom és friss illata van, különleges érzés a használata. Nem alkalmas mindennapi használatra. Nekem radírozza is a bőröm, ami nagyon jól esik hetente egyszer- kétszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol