Ados Cosmetics

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2015. október 18.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   kínai boltok, eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kenceficam

2016. március 30.

Fülbevaló dekorálására vettem eredetileg, ott feküdt egymás mellett 2 hasonló egy nagy dobozban sok más körömlakk között. Valaki már nézegethette őket, de végül ezt a párocskát nem vette meg. Olyan gyönyörűek voltak, hogy én is csak kézbe vettem és nézegettem őket egy darabig, mert képtelen voltam dönteni, de végül sikerült: mivel csak 370 Ft volt, így mindkettőt megvettem. Ami hülyeség, mert túl hasonlóak, de még mindig nincs meg a kedvenc. Mindig az a szebb, amelyiket épp nézem. Hát, körömlakkal még nem jártam így... :) Az egyik világoskék-fehér, a másik világoskék-fehér-sárga, ami a boltban zöldesek tűnt, de így sárgán még gyönyörűbb. Itthon tovább gyönyörködtem bennük, és végül más karriert szántam nekik.

Nem győztem kivárni, amíg rendesen megnő a letört körmöm, ezért a kisujjamra kentem őket. Semmi alapozás, csak a natúr körömre. Több, mit 1 hétig bírta így, fedőlakkot sem kentem rá. Egy színesen azért hamarabb meglátszódna a kopás, mint ezen a színtelen alapon, amiben a pöttyök vannak. 5-7 nap után elkezdett kopni 1-1 darabkáról a festék és szürkévé vált, de ez csak a legkopósabb helyeken volt. A fedőlakk megvédte volna. Nem tűnt úgy, hogy lassan szárad, de az is igaz, hogy nem volt alatta 2-3 réteg másik lakk. Ebből nekem 1 réteg is elég volt, a "csillámot" egy picit itt-ott igazgatni kellett. Nem valami fényes, a fedőlakk ezen is segítene. Kedvenc! Még szeretnék venni más színeket is, mert az összetétele is egész jó egy körömlakkhoz képest.

Szerk.:
A ftaláttartalma miatt -1 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Szerk.:
A ftaláttartalma miatt -1 csillag.

Lina14

2015. szeptember 18.

Nekem több színösszeállításom is van belőle, nagyon csinik! Igaz, kicsit lassan száradnak, de ezt leszámítva egész tartósak, elég glitter van egy mártásban is, könnyen teríthetőek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetil Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Black 2 / CI 77266, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, FD&C Red 40, CI 12085

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.