Adrienne Feller

Ár:   8 382 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   8 382 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Főbb összetevők: Termálvíz, Pannonessence* szérum, szappangyökér- és kövirózsa kivonat, orvosi zsálya illóolaj, vadalma virágesszencia és citrom esszencia, százszorszépkivonat

* Pannonessence: Pannónia erdeiben kézzel gyűjtött, különleges vadvirágkivonatok és esszenciák titkos elixírje, melynek antioxidáns, sejtregeneráló, bőrszépítő és lélekvidító hatása van.

Hatása:

• A termékben lévő zsály-, citrom- és kövirózsa-kivonat
  • mélyen tisztítja a bőrt és regenerálja a sejteket.
  • A termálvíz ásványi anyagokkal tölti fel a bőrt és
  • kiváló alapot biztosíta annak további ápolására. A zsályavíz
  • és a vadalma virág a lélekre is tisztítóan és üdítően hat

Mexx88

2020. április 2.

Nekem sajnos nagy csalódás ez az arclemosó!
Marketingesük előtt le a kalappal, mert így kell eladni azt, ami tulajdonképpen semmivel sem különb egy középkategóriájú drogériás terméknél. Mindezt persze aranyáron, luxus termékként kiemelve.
Az illata kellemes, nekem rettenetesen szárítja az arcbőröm. A szemöldök alatti részen, foltokban hámló bőr, ahogy abbahagytam azonnal elmúlt. Remélem időnként a véleményeket is olvassák!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Nekem sajnos nagy csalódás ez az arclemosó!

chinchulin

2018. november 1.

Kellemes, könnyű arclemosó tej. De itt ennél meg is áll számomra, mivel zsírosodásra és kipirosodásra hajlamos bőrömmel nem tett csodát, a bőröm ugyanúgy hamar elkezd utána zsírosodni, mint előtte. Sminket nem lehet vele eltávolítani. Ezért csak egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

MrsInstapista

2017. november 2.

Egy hónapja örököltem meg kb. 20 ml-t és valóban lassan fogy, most kapargatom ki az utolsó cseppjeit napi egy használat mellett. Reggeli arctisztításra nekem tökéletes volt, arcöblítés után nagyjából szárazra töröltem az arcom, bemasszíroztam úgy 3 pumpát ebből a gyógynövényes finomságból, és öblítés után puha, felfrissült bőrt kaptam. Az a zsályás illat, hát az valami csodálatos benne, tényleg tiszta érzetet hagy.
Amire nem próbáltam, az a sminklemosás, talán nem is arra való - legalábbis sajnálnám a vattakoronggal megitatni ezt a jóságot :) Viszont amikor egy-egy nap után a szokásosnál megviseltebb volt az arcom, micellás sminklemosás után még bedörzsöltem ezt az arclemosót egy kis extra hidratálásért. Hiányozni fog, előbb-utóbb újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Zsályás illatú, könnyed állagú arctisztító tej. Kevés kell belőle, bársonyosan puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2