Adrienne Feller

Ár:   17 272 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2020. június 15.

Ár:   17 272 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Sejtregeneráló, revitaminizáló, bőrfiatalító szérum az extra regenerálásra vágyó, érett bőr számára. Vitamin- és gyógynövény-koncentrátum, mely a benne lévő aktív molekuláknak köszönhetően erőteljes antioxidáns és sejtregeneráló hatású. Ez az elixír a bőrfiatalítás megtestesítője. Fokozza a sejtek megújulási folyamatát és különleges módon regenerálja, táplálja, feszesíti az arcbőrt.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, termálvíz, kékszőlőmag-, homoktövis-, gránátalmamag-, málnamag- és zabolaj, rozmaring-, orvosi zsálya- és vadrózsakivonat, A-, C- és E-vitamin

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Asianlover

2021. március 11.

Vàltozatos èlmènyeim vannak a Hungarian Spring kollekciòval kapcsolatban, sajnos ez is a soha többè oldalon àll. A bőrradìr ès a pezsdìtő pakolàs 5 csillagos csodàk a szàmomra, a többiek eddig sajnos nagy buktàk. Ennek az "elixìr"-nek becèzett könnyű krèmnek egy az egyben ugyanolyan az anyaga, mint a szemrànckrèmnek, csak ötszörös higìtàsban. Az sem tud beszìvòdni ès semmi hatàsa a bőrömre. Rèszemről egy kelletlen egyes, majd csak elkenegetődik...
Ja, igen! Màsok is ìrtàk, hogy komoly gondok vannak a csomagolàssal. Ez az 1 hònapja vàsàrolt flakonomra is igaz, nem szèria, hanem tipus hiba lehet, ha olvasgatja a gyàrtò, cserèljek ki az adagolòfejet, mert ebben az àrkategòriàban őrûlt blama, hogy össze-vissza lövöldöz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Kamea

2021. március 11.

Az utóbbi időben nagy rajongója lettem a márkának. Elégedett vagyok szinte az összes eddig kipróbált termékükkel. Azért, mert igényesen összerakott műalkotások (igen, nyugodtan lehet annak nevezni őket) kerülnek a kifinomult kidolgozású tégelyekbe. Tetszik az is, hogy nem reklámarcokkal, influenszerekkel népszerűsítik a krémeket és olajakat, hanem maga az alkotó, Feller Adrienne adja hozzájuk az arcát és a gondolatait. Ezáltal is egyfajta garanciát vállalva a termékek minőségét és tisztaságát illetően.
Ugyanakkor nemrégiben nagyon értetlenül álltam a jelenség előtt, hogy ez a kozmetikai cég teljes mellszélességgel kiállt a „családazcsalád” szlogen mellett több fronton is, ami a profiljukkal csak erősen megerőszakolva és ráerőltetve volt összeegyeztethető. Mire is volt ez jó? Országukat egy lóért?

Míg a reggeli rutinomban inkább a Rose de Luxe vonalat „viszem” (rózsaolaj, rózsás hyaluron szérum és hidratálókrém), addig este a Hungarian Spring a főcsapás. És azt kell, hogy mondjam, nagy meglepetésemre nekem jobban beváltak a Hungarian Spring termékek.
És akkor jöjjön maga az elixír. Először is, a csomagolása már nem ilyen, hanem pipettás. Nem is tudom, talán nekem jobban tetszett volna a nyomópumpás kiszerelés, de gondolom, hogy sok lehetett a gond vele, ezért volt muszáj változtatni rajta.
Az esti arcolajat követően alkalmazom egyfajta szérumként, vagy éppen összekeverem az esti Hungarian Spring gazdag táplálókrémmel. Egy krémes, lágyabb textúrájú (én nem érzem sűrűnek, talán a pipettás kiszerelés miatt a krém állagán is változtattak), ugyanakkor érezhetően tartalmas termék, ami könnyedén bemasszírozható a bőrbe. A színe halványsárga. Az illata nagyon hasonló, de kicsit erőteljesebb, mint amit a Hungarian Spring arckrémektől eddig megszokhattunk. De mivel ez az illat nekem már az első perctől kezdve nagyon bejött, egyértelmű, hogy intenzívebb változatban sem zavar. Sőt!
A hatása is az eddigi termékektől megszokott: csodásan hidratálja, karbantartja, feltölti az én érett, száraz arcbőrömet. Az is lehet, hogy a fiatalabb bőrrel még csodákat is művel, azonban azokban én már nem hiszek. :) Ettől függetlenül csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

HevesPetra

2020. augusztus 16.

Az arcpermetekkel és olajokkal együtt vettem. Bár nem mondanám még, hogy érett bőröm van, de a krémet szeretem. Valószínűleg kifogtam egy hibás darabot, mert a pumpa mindenhová lövi az anyagot csak épp arra nem, ahol a kezem van: így mosdókagyló felett használom. A kombinált bőröm nem szívja be, még reggel is érzem, hogy ott van. A bőröm minősége viszont sokat javult, igaz keverem a termékeket a Vintage Beautyval.
Ilyen ár mellett viszont zavar, hogy a használatánál mindig meg kell gondoljam mit kenek össze vele, illetve mennyi szérum megy pocsékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Tamimami

2019. május 23.

Csalódottság volt az első benyomásom, amikor - az egyébként gyönyörű - ékszerdoboz csomagolásból egy sárgás, sűrű, körömvirágszerű krém jött ki. Ráadásul az arcomra felkenve kissé száraznak is éreztem a bőrömet. A sűrűbb állagú kérm kb. 30 másodperc alatt teljesen beszívódott, másnap regelre pedig makuátlan bőrképet eredményezett, ahol még az apróbb mimikai ráncokat is nagyítóval kell keresni.
Nagyon megszerettem ezt a csodakrémet, az illata valóban gyógynövényes, de szerintem nagyon kellemes. Használat után még mindig van egy kis szárazság érzés, de a végeredmény mindenért kárpótol. Én szemránckrémként is ezt használom most már, szerintem ez egy csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

blanka.gyenes

2017. május 5.

Nemreg hasznalom, de egyszeruen szuper!!!kicsit budi, eros gyogynovenyes illata van, de elillant...este dinamikus mozdulatokkal felkenem, reggelre babapopsi feing, igy kozel a 40-hez:))))erdemes elkolteni a penzt ezert a finom kis elixirert:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Squalane eo 1 0

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.