Adrienne Feller

Ár:   9144 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, hidratáló, bőrregeneráló, antioxidáns hatású arcbalzsam, mely a benne lévő növényi kivonatoknak és a varázslatos PANNONESSENCE-nek köszönheti bőrszépítő. regeneráló hatását.

Főbb hatóanyagai: Szőlőmagolaj, Szilvamagolaj,Galagonyavirág kivonat, Ibolyavirág kivonat, Narancsvirág illóolaj

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 6.

Több Adrienne Feller termék kipróbálása után is vállalom - ahogyan a sminkek terén az EL-t emelném ki - az arcápoló készítmények sorában nálam ez a márka magasan benne van a TOP3-ban.
A tégelybe zárt hatóanyagok egy spatulával kiemelhető, testesebb állagú krémet alkotva, már felvitelkor érezhetően kellemes érzést eredményeznek. Furcsa, de valahogy azonnal érzem, hogy szeretni fogja a bőröm, és ez így is van. Inkább este használom, nem smink alá, és reggel sokkal jobb a tükörbe nézni. Feltölt, amennyire lehet kisimít, azaz szép munkát végez.
A márka illatait már nemcsak megszoktam, de meg is kedveltem. Nem a parfüm tolakodóan mesterséges illata érződik itt sem, mivel az szerencsére nincs a termékekben, hanem a hatóanyagok tiszta illata.
Semmilyen kapcsolatom nincs Feller Adriennel, de tisztelgek a munkássága előtt. Ha valamiért csak egy márka termékét használhatnám, esélyes lenne, hogy az Adrienne Feller név jutna elsőre az eszembe. Lehet, hogy csupán valamilyen szerencsés csillagállásnak köszönhetem, hogy a termékei ennyire beválnak, de csak áradozni tudok róluk, elismerem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

khannah

Korcsoport: < 18
2019. június 17.

Nagyon meg vagyok mint én, mint a családom elégedve a márkával (: Érzékeny a bőröm körübelül minden krémre amit eddig próbáltam, a homlokomon jelentek meg ilyen kiütés szerű foltok sorra, ahogy próbáltam más krémeket. De ezzel a termékkel abszolút sikerélményem van. Puhítja nagyon a bőrömet, rendkívül finom illata van, és teljesen természetes. Nagyon tudom javasolni, illetve Adrienne youtube blogját érdemes megnézni, mielőtt krémet választunk, vagy a müllerbe, és saját boltjaikba felkeresni egy eladót vagy promótert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 17.

Momiji

2019. március 8.

Igaz még csak kétszer használtam, eddig nem okozott irritációt és a bőröm egyszerűen imádja. Nagyon puha lesz tőle.
Egyetlen negatívum, amiért nem fogok azért csillagot levonni, mivel a dolgát teszi, az-az illata. Nekem nagyon nem tetszik, nem tudok rájönni mire emlékeztet, de egy biztos, nem jó dologra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

lydiadeathtrance

2018. október 19.

A rose de luxe arcolajjal történt negatív tapasztalatom ellenére kipróbáltam ezt a mintát is....hát nem kellett volna. Sajnos ettől is húzódott a bőröm egész nap és nagyon kellemetlen volt viselni. Nem hidratál kellőképpen, ráadásul egyszeri alkalmazás után tiszta kiütéses lett az arcom.....1 pontot sem adnék erre sem de mivel anyu arcbőrén nem okozott problémát, így 3 pontot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

PR30

2018. június 30.

Még régebben kaptam több mintát is is a márkától, és kipróbálás közben kimondottan tetszettek. Egy éjszakai, erőteljesebben hidratáló krémet és ezt a balzsamot vettem később meg rendes kiszerelésben, nappali és éjszakai használatra. Bár az illatát imádtam, és a márka maga nagyon szimpatikus, nekem mégsem hozta meg azt az őrületes eredményt. Szépen hidratált, de egyáltalán nem lett tőle kiegyensúlyozottabb, szebb a bőröm, és bár szívesen adok ki nagyobb összeget egy krémre, ezt nem vettem újra, mert a hatásához képest drágállottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

hdori23

2018. június 2.

Az illata kellemes, a kiszerelés sem rossz az árához képest. Azonban a hatása nekem nem 100%os..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

marcsi1233

2018. május 15.

Mintát kaptam belőle tesztelésre, két alkalomra való mennyiség számomra, aminek nagyon örültem, még sose volt ilyen drága arcápolóm. Nagyon tetszett felkenve az állaga, az illata viszont számomra zavaró, valamelyik illóolaj lehet a ludas, amit nem szeretek. Később, felszívódást követően eltűnik szerencsére.
Az arcomat megtapintva nagyon kellemes bársonyos érzés marad utána, nem szívódik fel teljesen, de ez plusz pont, tetszik.
Nagyon kellemes termék, ajánlom, az ára épp a lélektani határom felett van, így magamnak nem venném meg (a zavaró illata miatt nem is fogom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

vikitaylor8

2018. február 16.

Az itt olvasott pozitív vélemények alapján rendeltem meg én is ezt a krémet. Ahogy zavive is írta, tényleg nagyon kevés mennyiség elég belőle. Három hónap alatt napi kétszeri használat mellett is épphogy a felénél kezdek járni. Én picit benedvesítem a kezem és úgy könnyebben tudom mindenhova eloszlatni az arcomon mivel nagyon sűrű krémről van szó. A szemkörnyékem is nagyon szereti, ha lusta vagyok este krémezgetni akkor oda is ezt szoktam felkenni. Télen megfelelő a bőröm számára, nyáron már valószínűleg nagyon sok lenne neki. Összességében egy jó és átlagos hidratáló krém, nagyon szép összetevőkkel. Szeretem használni, de nem tudom tud -e annyit, hogy újrarendeljem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Asianlover

2017. december 9.

Vízhiányos bőrömre vettem, gondoltam adok neki végre egy esélyt. Termékmintát kaptam a Hugarian Springből és a Rose De Luxe hidratáló krémekből is. Hát, már ott gyanús kellett volna legyen a dolog, hogy a három közül ez volt a legkevésbé rossz... De hittem a marketingnek és a kritikáknak, szeretni akartam, Egy hónapja használom, azt gondolom, ennyi idő alatt illene már történnie valaminek egy 10.000 Ft-os krém esetében. Sajnos nem. A hidratáló hatása nem megfelelő. Többször újra kell kennem napköznem is. A bőrképem nem lett szebb. Pozitívum, hogy legalább rosszabb sem, nálam már ez is valami (nem viszket tőle, nincsenek apró pattanásszerű göbök a homlokomon). De éjszakra így is a Bioderma Atoderm után nyúlok, mert reggel fényévekkel szebb arckép köszön vissza. Biztos, hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

zavive

2017. november 9.

1 hete szántam rá magam, hogy esélyt adok ennek a krémek. Úgy voltam vele, hogy a borzalmas állapotban lévő bőrömnek sokat nem árthat. És milyen jól tettem, hogy nem sajnáltam rá a pénzt! 1 hét eltelte után belenézek a tükörbe és mintha egy másik arcot látnék. A mélyrétegi vízhiányos, pattanásos, mitesszeres bőröm megújult. Nem azt mondom, hogy tökéletes lett a bőrképem, de majdnem az:) Mitesszereim továbbra is vannak, de nem is váram, hogy eltűnnek, elfogadtam, hogy ilyen a bőröm és kész. De összességében nagyon látványos javulást értem el a krém használatával. Kevés kell belőle, sokáig elég lesz napi 2 használat mellett is. Nálam 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.