Adrienne Feller

Ár:   12 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2024. január 3.

Ár:   12 490 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Növényi hatóanyagokban és vitaminokban különösen gazdag szemkörnyékápoló krém az érett bőr számára, mely antioxidáns hatásának köszönhetően kivételes módon regenerálja, hidratálja és feszesíti a szem körüli érzékeny bőrterületet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bereszsuzsa

2024. január 2.

Problémás, száraz, ráncosodásra erősen hajlamos szemkörnyék csodaszere. Nagy sok mindent próbáltam már, de eddig ez a szemránckrém vált be a legjobban, kis okítja, amit ki kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 2.

Reddiamond

2023. április 25.

Én kb 3 éve használom. Csak nappalra, mert estére drágának tartom. Nappalra elégedett vagyok vele. Hosszabban hidratál mint más amit próbáltam és nem okoz irritációt. Nekem tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 25.

natasa

2022. március 27.

Nagyon régen kacérkodtam már ezzel a krémmel. Régóta nézegetem a termékeket, végül csak megrendeltem ezt a szemkörnyékápolót.
Nagyon jó minőségű, igényes krém. Finom rózsa illata van, nekem kicsit emlékeztet a Dr. Hauschka rózsás cuccaira. Nagyon jó állaga van, nem túl zsíros, nem túl lágy, de mégis testes. Kevés elég, nagyon könnyű eldolgozni, és szépen teszi a dolgát. Szépen hidratált, szárazságráncok sehol, és úgy ápol, hogy nem nehezíti el a bőrt. Sminkalapnak is nagyon jó, és ami nálam még külön plusz pont: nem okozott grízesedést, sem irritációt.
Használtam-használtam, szívesen nyúltam utána, és elfogyott! Ez azért nagy szó, mert én a szemkörnyékápolókat nagyon hamar megunom. Ezt viszont tervezem újravenni. Kíváncsi vagyok, hogy melegebb időben mennyire lenne nehéz, de szerintem nem lesz az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 27.

Kamea

2021. szeptember 16.

Éjszakára egy Shiseido szemránckrémet használok, ami talán a legtestesebb szemránckrém, amivel ez idáig dolgom volt. Mivel nagyon nehezen szívódik be, így azt csak éjszakára, míg ezt a terméket pedig már csak reggelente használom.
Nincsenek a szemem alatt durva ráncok és sötét karikák se. A hidratáltság megőrzése a cél és ezt a feladatát egész nap jól ellátja. (Zárójelben jegyzem meg, hogy amíg éjszakára is használtam, akkor se volt rá panaszom.)
A krém testes, a tégelyben kicsit kemény is, de a kéz melegétől egyből meglágyul. Rajtam hamar beszívódik, nem jelent gondot az ezt követő sminkelés.
Biztosan vannak nála ütősebb, izmosabb szemránckrémek is, de mivel fogyóban van, a Shiseidot pedig nappalra nem tudom használni, így erősen gondolkodok egy újabb tégely beszerzésén

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Luiselotte

2021. február 7.

Jó testes krém, nálam az esti rutin utolsó lépése, nem sajnálom , vastagon kenem, homlokomra is jut belőle , meg a szám köré is szoktam húzni a maradékból. Lassan szívódik fel, de nem bánom éjjel van ideje hatni, nekem szépen karban tartja a bőrömet, puha, selymes lesz a bekent terület reggelre.Az illata enyhe, rózsás, nekem nagyon tetszik.
Ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel nincsenek ráncok a szemem körül, remélem még sokáig így maradok .
Upd. Azt is hozzá tenném még, hogy hajlamos vagyok belekenni a szemembe az összes arcápolómat , ahogy ezt is és ez nem csíp . Óriási pirospont érte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 7.

annama

2020. február 12.

Jól beszivódó, kellemes krém, nem irritálta a szemem, smink alá szuper, de a ráncokon semmit nem javitott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 12.

timike007

Korcsoport: >54
2019. május 15.

Adrienne Feller aromaterápiás olajai után többet vártam ettől a krémtől. Nem veszélyesek a szemráncaim,de a krém előtt hiarulonnal alá kell "dolgozni",számomra nem nyújtott komfort érzést önmagában. Ebben az árkategóriában használtam már ütősebb krémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cetearyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Arachidyl Glucoside
Illatanyagok: Calendula Officinalis Flower Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Salvia Sclarea Flower Oil, Citronellol, Geraniol, Eugenol
Tartósítószerek: Sodium Levulinate

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.