Adrienne Feller

Ár:   14 732 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Encsi, Módosítva: 2016. július 18.

Ár:   14 732 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Érett, zsír- és vízhiányos bőr ápolására

Kivételesen tápláló éjszakai krém, mely tökéletes kiegészítője a Rose de Luxe Hidratáló krémnek. Különlegességét a damaszkuszi rózsa illóolaja, az erdei vadrózsa kivonata és az argánfaolaj adja, melyek harmonizálóan, feszesítően és élénkítően hatnak az arcbőrre.

Főbb hatóanyagai: Pannonescence szérum, damaszkuszi rózsa illóolaj, erdei vadrózsa- és hársvirágkivonat, vajfa- és argánfaolaj.

esz

2021. február 21.

Őszi-téli időszakban a rózsás olajával együtt tökéletes kombót alkot, nagyon javaslom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Reddiamond

2020. november 11.

A szemem köré kerestem hidratálót, ami feltölt és nem hagyja kiszáradni azt az érzékeny vékony bőrt. Először mintát kértem, s miután meggyőződtem, hogy megfelelő, megvettem a tégelyes kiszerelést. Szerencsére pont volt ré 20% kedvezmény most októberben. Vastagabb rétegben kenem oda mint az arcom többi részére. Kis idő kell mire beszívódik. Este kiegészítemi vmi extra olajjal, szérumal. Így egész jól kitart reggelig a hidratáló hatása...kivéve, ha úgy fekszem a párnán éjjel, hogy letörlődik belőle, de akkor sem lesz sivatag száraz a bőröm ott. Nappalra önmagában használom. Alapozót, korrektort lehet rá vinni. Összességében nekem bevált. Szeretem az illatát. Ha elfogy, s lesz rá kedvezmény, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

sajtosszenya

2019. április 9.

Egy hónapja jutottam hozzá kb.5-10ml-nyi krémhez kipróbálásra. Állagra elég sűrű, valóban gazdagon tápláló hatást kelt, az illata visszafogott, elegáns. Éjszakára vittem fel kis mennyiséget, vékonyan. Rövid idő szükséges volt a beszívódásra, de egyáltalán nem vészesen hosszú ez az idő. Semmiféle kellemetlen, ragadós réteget nem hagyott maga után. Bőrpuhító, bársonyos hatása egyértelmű, és mintha a bőr fakóságát, fáradságát is eltüntetné/mérsékelné, valahogy üdébb az arc reggelre ébredve. A jó idő beálltával nekem úgy érzem kissé sok még (vagy nem elég érett vagy nem annyira vízhiányos még a bőröm). A minőségével teljesen meg voltam elégedve, semmiféle irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

Svetlana

2019. február 10.

Finom, luxus bársonyosságot adó hidratáló krém. Isteni már felkenni is. Gyengén rózsa illata van, ami nem zavaró. Szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

bingus86

2017. október 17.

Nagyon régóta szemeztem a termékekkel,amikor megtudtam, hogy mennyire jók az összetevők és még C.F. is a cég, már mentem is az üzletükbe. Az üzletbe, ami roppant igényes és magávalragadó! Az eladó hölgy is végtelenül kedves és segítőkész volt. Ma már nagyon ritka az ilyen! A krém maga fantasztikus, nagyon kevés elég belőle. Teljesen megváltozott tőle a bőröm: sokkal puhább és ragyogóbb lett. Tervezem olajok és egyéb finomságok beszerzését is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate